ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی و بازپرسی

ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی و بازپرسی

دارالترجمه رسمی آنلاین ترجمیک با همکاری مجرب‌ترین مترجمان رسمی قوه قضاییه، ترجمه رسمی اسناد و مدارک مختلف از جمله برگه بازجویی و بازپرسی را بر عهده می‌گیرد. اگر به ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی نیاز دارید، همین حالا در ترجمیک ثبت سفارش کنید!

ترجمه رسمی برگه بازجویی
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی

قیمت‌گذاری خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک بر اساس نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه انجام می‌شود. البته توجه داشته باشید که این نرخ‌نامه هر سال توسط قوه قضاییه به‌روزرسانی می‌شود.

البته هنگام محاسبه هزینه ترجمه رسمی عوامل دیگری نیز همچون زبان ترجمه، مالیات و خدمات دفتری نیز در نظر گرفته می‌شوند. هزینه ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی به زبان انگلیسی {{198000 | number: 0 | pNumber}} تومان و به سایر زبان‌ها {{243000 | number: 0 | pNumber}} تومان است.

ثبت سفارش

شرایط ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی

برای ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی، باید اصل این برگه که به مهر و امضای سازمان صادرکننده رسیده است را به دارالترجمه رسمی تحویل دهید. ارائه پاسپورت نیز برای تطبیق املای نام و نام خانوادگی، نام پدر و محل تولد شما ضرورت دارد.

شرایط ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی

ثبت سفارش ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی

به ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی نیاز دارید؟ سفارش‌تان را در منزل ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید. کافیست وارد صفحه ثبت سفارش ترجمیک شوید و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید. بعد از ثبت نهایی سفارش، امکان پیگیری لحظه به لحظه مراحل ترجمه رسمی را خواهید داشت. همچنین تیم پشتیبانی ما نیز به صورت ۲۴ساعته پاسخگوی شما خواهند بود.

برای تحویل مدارک نیز می‌توانید از خدمات پیک دارالترجمه استفاده کنید. به این صورت که پیک مجموعه ما در محل موردنظر شما حاضر می‌شود و اصل مدارک را تحویل می‌گیرد و در پایان، به همراه ترجمه رسمی به شما تحویل می‌دهد. فراموش نکنید که تحویل اصل مدارک الزامی است و مهر قوه قضاییه روی مدارک غیراصل درج نخواهد شد. (مدارک غیر اصل تنها ممهور به مهر دارالترجمه خواهند بود.)

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای مدرک برگه بازجویی و بازپرسی

تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای برگه بازجویی و بازپرسی صادر نمی‌شود و تنها ارائه ترجمه رسمی این برگه کفایت می‌کند.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای مدرک برگه بازجویی و بازپرسی

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

راهنمای ویدیویی ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی

بله. یکی از خدمات ترجمیک، ترجمه رسمی برگه بازجویی و بازپرسی است که ممهور به مهر قوه قضاییه خواهد بود و از ارزش قانونی برخوردار است.
تعرفه این خدمت در زبان انگلیسی معادل {{198000 | number: 0 | pNumber}} تومان و در سایر زبان‌ها {{243000 | number: 0 | pNumber}} تومان است.
در حال حاضر این خدمات به زبان‌های انگلیسی، روسی و فرانسوی ارائه می‌شود. در آینده نزدیک، سایر زبان‌ها نیز به این لیست اضافه می‌شوند.
بله. یکی از خدمات ترجمیک، اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه است. کافیست هنگام ثبت سفارش ترجمه رسمی، تیک این گزینه را بزنید.
بله. برای استفاده از خدمات ترجمه رسمی فوری روی لینک رنگی کلیک کنید.
در صورت نیاز به مشاوره ترجمه رسمی، کافی است که هر زمانی از شبانه روز با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
مشاهده سوالات بیشتر

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

محرمانگی بالای اسناد

محرمانگی بالای اسناد


در ترجمیک شما می‌توانید از حفظ اسرار و محرمانگی اسناد خود مطمئن باشید.

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیک


موسسه ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد.