ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

در بسیاری از موارد، واردکنندگان کالا به دلیل بروز برخی مشکلات به ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی نیاز پیدا می‌کنند. اگر شما هم به این خدمات نیاز پیدا کرده‌اید، می‌توانید در دارالترجمه آنلاین ترجمیک ثبت سفارش کنید و از خدمات مترجمان مجرب ما بهره‌مند شوید.

ترجمه رسمی
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

هزینه خدمات ترجمه رسمی برگه گمرکی در ترجمیک، مطابق نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه تعیین می‌شود. طبق این نرخ‌نامه، هزینه این خدمات به زبان انگلیسی {{169200 | number: 0 | pNumber}} تومان و به سایر زبان‌ها {{203400 | number: 0 | pNumber}} تومان است.

با این حال در نظر داشته باشید که برای ترجمه بیش از یک برگه سبز و صدور بیش از یک نسخه از ترجمه آن، هزینه مجزا دریافت می‌شود.

ثبت سفارش

شرایط ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

برگه سبز گمرکی، جزء اسناد صادره توسط سازمان گمرک به حساب می‌آید. بنابراین برای ترجمه رسمی آن، باید اصل برگه سبز گمرکی یا رونوشت آن را که به مهر و امضای گمرک یا سازمان هواپیمایی رسیده است، ارائه کنید.

اعتبار برگه سبز گمرکی نیز حائز اهمیت است. لذا پیش از اقدام برای ترجمه رسمی، اعتبار این مدرک را بررسی کنید. همچنین برای کاهش احتمال خطا و تطبیق املای دقیق نام و نام خانوادگی شما، ارائه پاسپورت نیز ضرورت دارد.

شرایط ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

ثبت سفارش ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

برای برون‌سپاری ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی به ترجمیک، وارد صفحه ثبت سفارش شوید و بعد از انتخاب زبان ترجمه، از دسته اسناد، «برگ سبز گمرکی» را انتخاب کنید. فراموش نکنید که در این مرحله تعداد نسخه‌های ترجمه را نیز مشخص کنید. سپس روی دکمه «ثبت» کلیک کنید تا هزینه ترجمه برای شما نمایش دربیاید.

در گام بعدی، برای ارسال اصل مدارک یکی از روش‌های تحویل حضوری یا استفاده از خدمات پیک دارالترجمه را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از خدمات پیک، هزینه‌ای به ترجمه اضافه نمی‌شود و تنها مبلغی جهت ایاب و ذهاب دریافت می‌شود. پیک ما در محل موردنظر شما حاضر می‌شود و در پایان نیز مدارک را به همراه ترجمه آن‌ها تحویل شما می‌دهد.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 90000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای برگه سبز گمرکی

بسیاری از سفارت‌خانه‌های کشورهای خارجی علاوه بر ترجمه رسمی مدارک، تاییدات آن‌ها را نیز بررسی می‌کنند. لذا حتما با مراجعه به وب‌سایت کشور مقصدتان از الزامات آن مطلع شوید و در صورت نیاز به تاییدات وزارت‌خانه‌های امور خارجه و دادگستری، ما را در جریان بگذارید.

توجه داشته باشید که مرحله اخذ تاییدات، بعد از اتمام فرایند ترجمه رسمی انجام می‌شود. از این رو، ۲ تا ۳ روز کاری برای این مرحله در نظر بگیرید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای برگه سبز گمرکی

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

راهنمای ویدیویی ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی

بله. فرقی ندارد که ساکن کدام شهر هستید، در هر صورت می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات ما استفاده کنید و ترجمه رسمی برگه سبز گمرکی خود را به ما بسپارید.
تعرفه این خدمت در زبان انگلیسی معادل {{169200 | number: 0 | pNumber}} تومان و در سایر زبان‌ها {{203400 | number: 0 | pNumber}} تومان است.
بله. در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری، برگه سبز گمرکی شما در زمانی کوتاه‌تر ترجمه می‌شود.
بله. البته در نظر داشته باشید که زمان و هزینه اخذ تاییدیه‌ها با زمان موردنیاز برای ترجمه رسمی متفاوت است.
در صورت نیاز به مشاوره ترجمه رسمی، کافی است که هر زمانی از شبانه روز با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
مشاهده سوالات بیشتر

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود.

محرمانگی بالای اسناد مشتری

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته


در هفت روز هفته و هرساعت از شبانه‌روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس‌اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲