ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

خدمات ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث به صورت آنلاین در ترجمیک ارائه می‌شود. شما در تهران و شهرستان‌ها می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. همچنین برای اخذ تاییدات وزارت‌خانه‌های امور خارجه و دادگستری نیز می‌توانید در ترجمیک ثبت سفارش کنید.

ترجمه رسمی قرارداد بیمه شخص ثالث
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

هزینه ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالت در ترجمیک طبق نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه تعیین می‌شود. بر این اساس هزینه ترجمه این سند به زبان انگلیسی {{ 216000 | number: 0 | pNumber}} تومان و به سایر زبان‌ها معادل {{ 261000 | number: 0 | pNumber}} تومان خواهد بود.
البته توجه داشته باشید که این هزینه به ازای ترجمه یک قرارداد دریافت می‌شود. همچنین برای صدور بیش از یک نسخه از ترجمه نیز هزینه مجزا دریافت می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

شرایط ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

برای ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث، ارائه اصل قرارداد بیمه کفایت می‌کند. با این حال، بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید:
ترجمه رسمی بیمه شخص ثالث جزء مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا نیست اما ارائه آن در کنار سند خودرو می‌تواند سبب اطمینان بیشتر آفیسر سفارت در مورد مالکیت خودرو و در نتیجه اطمینان بیشتر نسبت به دارایی‌های فرد در ایران شود. همچنین ترجمه رسمی بیمه شخص ثالث برای افرادی کاربرد دارد که قصد دارند در کشور‌های خارجی برای خود اتومبیل خریداری کنند و با ارائه ترجمه رسمی بیمه شخص ثالث و ترجمه رسمی گواهی عدم خسارت خودرو می‌توانند برای حق بیمه خودرو از شرکت بیمه تخفیف بگیرند. زیرا قوانین بیمه در برخی از کشورها به صورتی است که برای افرادی که در کشورهای دیگر اتومبیل داشته و از بیمه خود خسارت دریافت نکرده‌اند، تخفیف‌‌هایی را در هزینه حق بیمه در نظر می‌گیرند.

شرایط ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

ثبت سفارش ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

برای ثبت سفارش ترجمه بیمه شخص ثالث در ترجمیک، به مراجعه حضوری نیازی نخواهید داشت. در عوض به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و مشخصات سفارش از جمله زبان ترجمه، تعداد بیمه‌ها، تعداد نسخه‌های ترجمه و... را وارد کنید. با وارد کردن این موارد، هزینه سفارش برای شما به نمایش درمی‌آید و امکان پرداخت آنلاین را خواهید داشت.

با این حال، چنانچه به سوال یا ابهامی برخورد کردید یا پیش از پرداخت نهایی به مشاوره و راهنمایی نیاز داشتید، می‌توانید با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان ما همه‌روزه و به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. بعد از ثبت سفارش نیز امکان بررسی لحظه به لحظه و پیگیری روند سفارش را خواهید داشت.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

در صورت نیاز به تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، باید اصل مدارک توسط شعبه مرکزی صادرکننده بیمه مهر شود و به همراه ترجمه رسمی و سند اتومبیل بیمه شده، جهت اخذ تأییدات دادگستری و وزارت امورخارجه ارسال گردد.
ترجمیک علاوه بر ترجمه رسمی، خدمات اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را نیز ارائه می‌کند. البته توجه داشته باشید که اخذ تاییدات ۲ تا ۳ روز کاری طول می‌کشد و این زمان از ترجمه رسمی مجزا است.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

راهنمای ویدیویی ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث

بله. یکی از پرتکرارترین درخواست‌های افراد هنگام مراجعه به دارالترجمه رسمی ترجمیک، به ترجمه رسمی قرارداد بیمه اختصاص دارد.
تعرفه این خدمت در زبان انگلیسی معادل {{ 216000 | number: 0 | pNumber}} تومان و در سایر زبان‌ها معادل {{ 261000 | number: 0 | pNumber}} تومان خواهد بود.
بله. در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری، قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث شما در زمانی کوتاه‌تر ترجمه می‌شود.
بله. البته در نظر داشته باشید که زمان و هزینه اخذ تاییدیه‌ها با ترجمه رسمی متفاوت است.
در صورت نیاز به مشاوره ترجمه رسمی، کافی است که هر زمانی از شبانه روز با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
مشاهده سوالات بیشتر

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

محرمانگی بالای اسناد

محرمانگی بالای اسناد


در ترجمیک شما می‌توانید از حفظ اسرار و محرمانگی اسناد خود مطمئن باشید.

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیک


موسسه ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد.