ترجمه رسمی پروانه مطب

ترجمه رسمی پروانه مطب

یکی از مدارک مهم شغلی برای اخذ ویزا و مهاجرت، ترجمه رسمی پروانه مطب است. اگر دنبال ترجمه این مدرک مهم و حیاتی هستید، از خدمات ترجمه رسمی ترجمیک استفاده کنید. در ترجمیک، انواع خدمات ترجمه رسمی به صورت آنلاین و حضوری، انجام می‌شود.

ترجمه رسمی پروانه مطب
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی پروانه مطب

در ترجمه رسمی، هر مدرک هزینه جداگانه‌ای دارد. هزینه‌ ترجمه رسمی در دارالترجمه‌های معتبر بر اساس نرخ مصوب قوه قضائیه است. نرخ ترجمه رسمی هر سال توسط اداره امور مترجمان قوه قضائیه ابلاغ می‌شود. هزینه ترجمه پروانه مطب نیز در ترجمیک، بر اساس همین نرخ بوده و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

هزینه ترجمه رسمی پروانه مطب از زبان فارسی به انگلیسی، {{108000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه رسمی پروانه مطب به سایر زبان‌ها، {{129600 | number: 0 | pNumber}} تومان است. لازم به ذکر است که به ازای هر سند، مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} به منظور هزینه خدمات دفتری اخذ می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی پروانه مطب

شرایط ترجمه رسمی پروانه مطب

پروانه اشتغال مطب یا پروانه مطب سندی است که به پزشکان، دندان‌پزشکان و غیره اجازه می‌دهد تا دفاتر و موسسات پزشکی خود را احداث کنند. با وجود این مجوز، امکان ارائه خدمات پزشکی وجود خواهد داشت. ترجمه پروانه مطب یکی از مدارک شغلی مهم برای اثبات اشتغال به کار در کشور مبدا است که پزشکان برای اخذ ویزای خارج کشور از آن استفاده می‌کنند.

مطابق با قوانین مصوب مجالس مربوطه، پروانه اشتغال مطب از سمت سازمان نظام پزشکی کشور صادر می‌شود. هر فعالیت پیرامون پزشکی و پیراپزشکی بدون داشتن این مجوز، پیگرد قانونی خواهد داشت. برای ترجمه رسمی این مدرک، باید اصل مدرک به همراه مهر و امضای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دارالترجمه رسمی ارائه شود.

شرایط ترجمه رسمی پروانه مطب

ثبت سفارش ترجمه رسمی پروانه مطب

با کمک دارالترجمه آنلاین ترجمیک، به راحتی و بدون مراجعه حضوری، سفارش ترجمه رسمی پروانه مطب خود را ثبت کنید. در مرحله اول، زبان مقصد خود را انتخاب کرده و پس از آن، نوع مدرک (در اینجا پروانه مطب) را مشخص کنید. جهت سرعت بخشیدن به کار ترجمه و مترجم، امکان بارگذاری اسکن مدارک در سایت، وجود خواهد داشت. در مرحله بعد روش ارسال و دریافت مدارکتان را انتخاب کنید.

پس از ثبت نهایی، پیش از پرداخت هزینه، زمان تحویل مدارک خود را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که تحویل مدارکتان را در زمان کوتاه‌تری می‌خواهید، ترجمه رسمی فوری را انتخاب کنید. در این حالت مدت زمان اخذ مدارکتان نصف خواهد شد، با این حال، هزینه افزایش پیدا می‌کند.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای پروانه مطب

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای ترجمه پروانه مطب الزامی نیست. با این حال، در برخی موارد، سفارتخانه کشور مقصد این مورد را ضروری می‌داند. در این حالت علاوه بر اصل پروانه مطب با ترجمه رسمی آن، به اصل دانشنامه تحصیلی دکتری نیز نیاز پیدا خواهید کرد. برای اخذ تاییدات وجود این دو مدرک، ضروری است.

در صورتی که می‌خواهید تا دارالترجمه ترجمیک تاییدات را برای مدارک شما دریافت کند، هنگام ثبت سفارش، تیک اخذ تاییدات را فعال کنید. در غیر این صورت، با مراجعه حضوری به این نهادها، شخصا تاییدات را دریافت کنید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای پروانه مطب

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی پروانه مطب

هزینه ترجمه رسمی پروانه مطب مبلغ {{108000 | number: 0 | pNumber}} تومان برای ترجمه رسمی + مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به همراه ۹ درصد مالیات ارزش افزوده است.
مدت زمان لازم برای ترجمه رسمی ۱ تا ۳ سند، ۲ تا ۴ روز کاری است. در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز باشد، ۴ تا ۷ روز به این زمان افزوده می‌شود.
اصل مدرک پروانه مطب با مهر و امضای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کفایت می‌کند.
پروانه مطب مدرکی قابل استعلام بوده و اعتبار آن ۵ ساله است. با این حال، سفارتخانه‌ها اعتبار ترجمه مدارک را بین ۶ تا ۱۲ ماه می‌دانند.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
gift
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.