ترجمه رسمی پروانه وکالت

ترجمه رسمی پروانه وکالت

ترجمه رسمی پروانه وکالت، یکی از الزامات وکلای محترم برای مهاجرت یا سفر به خارج از کشور است. اگر شما هم جزء این صنف هستید و به ترجمه پروانه وکالت نیاز دارید، از خدمات ترجمیک استفاده کنید. ترجمیک این خدمات را به صورت آنلاین و با همکاری مجرب‌ترین مترجمان رسمی قوه قضاییه ارائه می‌کند.

ترجمه رسمی پروانه وکالت
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی پروانه وکالت

دارالترجمه رسمی آنلاین ترجمیک برای قیمت‌گذاری خدمات ترجمه رسمی پروانه وکالت، طبق نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه عمل می‌کند و هیچ هزینه‌ای مازاد بر این نرخ‌نامه دریافت نمی‌کند.

با این حال، در نظر داشته باشید که هزینه ترجمه پروانه وکالت بر اساس تعداد صفحات و زبان ترجمه محاسبه می‌شود. بر این اساس، هزینه ترجمه هر صفحه پروانه وکالت از فارسی به انگلیسی معادل {{81000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه هر صفحه پروانه وکالت از فارسی به سایر زبان‌ها معادل {{99000 | number: 0 | pNumber}} تومان خواهد بود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی پروانه وکالت

شرایط ترجمه رسمی پروانه وکالت

پیش از اقدام برای ترجمه رسمی پروانه وکالت، چند نکته مهم را در نظر بگیرید. اعتبار پروانه وکالت سه سال است و تمدید آن منوط به درخواست متقاضی می‌باشد. بنابراین پیش از اقدام برای ثبت سفارش ترجمه رسمی پروانه وکالت، از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید و در صورت لزوم، تمدید کنید.

نکته دیگر این است که ترجمه و تأیید پروانه وکالت صادره از کانون وکلا به شرط ممهور بودن به مهر کانون وکلا و پروانه وکالت وکلای مشمول ماده ۱۸۷، به شرط ممهور بودن به مهر کانون کارشناسان و مشاوران دادگستری قابل انجام است.

شرایط ترجمه رسمی پروانه وکالت

ثبت سفارش ترجمه رسمی پروانه وکالت

اگر به فکر ثبت سفارش ترجمه پروانه وکالت در ترجمیک هستید، نیازی به خروج از منزل ندارید و مراحل ساده‌ای پیش رو خواهید داشت. کافیست به صفحه ثبت سفارش ترجمه رسمی ترجمیک مراجعه کنید. در این صفحه، اطلاعاتی در خصوص نوع و تعداد اسناد موردنظر و زبان مقصد شما گرفته می‌شود.

در گام بعدی، باید اصل پروانه وکالت را به دست ما برسانید. در غیر این صورت، مترجم رسمی قادر به شروع فرایند ترجمه نخواهد بود. توجه داشته باشید که به همراه پروانه وکالت اصل پاسپورت را نیز برای ما ارسال کنید. چراکه املای دقیق نام و نام خانوادگی و نام پدر شما، از روی پاسپورت برداشته می‌شود.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای پروانه وکالت

در بسیاری از موارد، وکلای محترم علاوه بر ارائه ترجمه رسمی پروانه وکالت، به اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه و ارائه این تاییدات به سفارت کشور مقصدشان نیز نیاز دارند. کافیست سایت سفارت کشور موردنظرتان را به‌دقت بررسی کنید تا از نیاز یا عدم نیاز به ارائه تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه مطمئن شوید.

در صورت نیاز به تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه باید علاوه بر ترجمه رسمی پروانه وکالت، دانشنامه تحصیلی رشته تحصیلی مرتبط با پروانه وکالت را نیز به دادگستری و وزارت امور خارجه ارائه کنید. لذا هنگام تحویل اصل مدارک، حتما این موارد را نیز به همراه داشته باشید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای پروانه وکالت

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی پروانه وکالت

بله. یکی از خدمات دارالترجمه رسمی آنلاین ترجمیک ترجمه رسمی پروانه وکالت است که به صورت آنلاین و ترجمه فوری ارائه می‌شود.
تعرفه این خدمات به زبان ترجمه بستگی دارد و برای زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها به ترتیب {{81000 | number: 0 | pNumber}} تومان و {{99000 | number: 0 | pNumber}} تومان می‌باشد.
در حال حاضر خدمات ترجمه رسمی ترجمیک به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌شود. به‌زودی سایر زبان‌ها نیز به این لیست اضافه خواهد شد.
بله. در صورت درخواست شما، بعد از فرایند ترجمه رسمی اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز انجام خواهد شد.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. کلیک کنید.
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.