ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

مجوزی که افراد حقیقی و حقوقی برای صادرات و واردات قانونی کالا‌های مختلف نیاز دارند، کارت بازرگانی نام دارد که توسط اتاق بازرگانی ایران صادر می‌شود. مترجمان مجرب و حرفه‌ای ترجمیک ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند شما را با بالاترین کیفیت انجام و در زمانی کوتاه تحویل می‌دهند.

ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

هزینه ترجمه رسمی در ترجمیک منطبق با نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه است و یک بار در سال به‌روزرسانی می‌شود. این نرخ‌نامه بر اساس زبان ترجمه، به ازای ترجمه یک سند و ارائه یک نسخه از ترجمه اعلام شده است.

بر این اساس هزینه ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند به زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها به ترتیب {{72000 | number: 0 | pNumber}} تومان و {{86400 | number: 0 | pNumber}} تومان خواهد بود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

شرایط ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

برای ترجمه رسمی کارت بازرگانی و اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، به چند نکته مهم توجه کنید. متقاضیان استفاده از این خدمات باید با در نظر گرفتن شرایط زیر، اصل کارت بازرگانی را به دارالترجمه رسمی تحویل دهند.

  • کارت بازرگانی باید دارای اعتبار باشد. مدت اعتبار کارت بازرگانی بسته به درخواست متقاضیان از یک تا پنج سال متغیر است. لذا چنانچه حتی یک روز از تاریخ اعتبار کارت شما گذشته است، نسبت به تمدید آن اقدام کنید.
  • اصالت و جعلی نبودن کارت بازرگانی باید از سوی اتاق بازرگانی صادرکننده تایید شده باشد.
  • حق عضویت سالانه کارت بازرگانی باید پرداخت شده باشد.

شرایط ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

ثبت سفارش ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

به منظور راحتی هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز، مراحل ثبت سفارش در ترجمیک را تا حد امکان ساده‌سازی کرده‌ایم. کافیست به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و پس از انتخاب زبان ترجمه، از دسته احوال شخصیه «کارت بازرگانی هوشمند» را انتخاب کنید و روی گزینه ثبت کلیک کنید. با انتخاب این گزینه، هزینه ترجمه یک کارت بازرگانی و تحویل یک نسخه از ترجمه نمایش داده می‌شود.

در گام، اصل کارت بازرگانی هوشمند را به ما تحویل دهید. برای این کار، نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. بلکه می‌توانید از خدمات پیک دارالترجمه استفاده کنید. پیک در محل موردنظر شما حاضر می‌شود و پس از اتمام فرایند ترجمه و اخذ تاییدات، مدارک شما را به همراه ترجمه آن‌ها، تحویل می‌دهد. در صورت استفاده از پیک، هزینه ترجمه تغییری نخواهد کرد.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای کارت بازرگانی هوشمند

در صورت درخواست سفارت‌خانه کشور مقصد شما، بعد از ترجمه رسمی نوبت به اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه می‌رسد. لازم به ذکر است که رونوشت برابر با اصل کارت بازرگانی که توسط مترجم رسمی ترجمه شده نیز قابل تأیید می‌باشد.

شما می‌توانید اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را نیز به ترجمیک بسپارید. البته توجه داشته باشید که زمان تحویل و هزینه اخذ تاییدات، از ترجمه رسمی جداست. لذا علاوه بر زمان اعلام‌شده برای تحویل ترجمه رسمی،۳ الی ۴ روز کاری نیز برای اخذ تاییدات در نظر بگیرید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای کارت بازرگانی هوشمند

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند

بله. در روز بسیاری از افراد برای ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند خود اقدام می‌کنند و این ترجمه را به سفارت‌خانه کشور مقصدشان تحویل می‌دهند.
ترجمه کارت بازرگانی هوشمند از جمله اقداماتی است که برای اثبات تمکن مالی انجام می‌شود و برای اخذ انواع ویزاهای تجاری و غیرتجاری کاربرد دارد.
بله. در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری، کارت بازرگانی هوشمند شما در زمانی کوتاه‌تر ترجمه می‌شود.
بله. اخذ تاییدات وزارت‌خانه‌های امور خارجه و دادگستری یکی از خدمات ترجمیک است که با دریافت هزینه مجزا انجام می‌شود.
هزینه ترجمه رسمی کارت بازرگانی هوشمند به زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها به ترتیب {{72000 | number: 0 | pNumber}} تومان و {{86400 | number: 0 | pNumber}} تومان می‌باشد.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲