ترجمه رسمی جواز کسب

ترجمه رسمی جواز کسب

خیلی از متقاضیان اخذ ویزای شنگن و کانادا، به ترجمه رسمی جواز کسب و سایر مدارک شغلی خود نیاز خواهند داشت. با توجه به این موضوع، اگر قصد ترجمه رسمی این مدرک و سایر مدارک شغلی و مالی خود را دارید، همین حالا سفارش خود را در سایت ترجمه ترجمیک ثبت کنید.

ترجمه رسمی جواز کسب
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی جواز کسب

هر مدرک در ترجمه رسمی هزینه‌ای جداگانه دارد. برای مثال، هزینه ترجمه رسمی شناسنامه با ترجمه دیپلم متفاوت است. این هزینه‌ها هر سال توسط اداره امور مترجمان قوه قضائیه به دارالترجمه‌‌های رسمی اعلام می‌شود. تمام قیمت‌گذاری‌ها در دارالترجمه ترجمیک بر اساس نرخ مصوب قوه قضائيه است و هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

هزینه ترجمه رسمی جواز کسب از زبان فارسی به انگلیسی، {{111600 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه رسمی جواز کسب به سایر زبان‌ها، {{133200 | number: 0 | pNumber}} تومان است. لازم به ذکر است که به ازای هر سند، مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} به خدمات دفتری اختصاص داده می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی جواز کسب

شرایط ترجمه رسمی جواز کسب

ترجمه رسمی جواز کسب دو حالت دارد: حالت اول مربوط به جواز کسب قدیمی است. در صورتی که این مدرک قدیمی بوده و شناسه صنفی موجود نباشد، برای ترجمه باید از اتحادیه مربوطه نامه‌ای برای دارالترجمه رسمی اخذ شود. در صورتی که جواز کسب جدید بوده و کد صنفی داشته باشد، نیازی به نامه و مدرک دیگری ندارد.

یکی از شرایط مهم ترجمه رسمی جواز کسب، وجود اصل مدرک است. نه تنها جواز کسب، هیچ مدرک دیگری بدون اصل مدرک ترجمه رسمی نخواهد شد. با این حال، شما می‌توانید جهت سهولت کار مترجم و سرعت بخشیدن به امور ترجمه خود، اسکن این مدرک را پیش از شروع فرایند ترجمه برای ما ارسال کنید.

شرایط ترجمه رسمی جواز کسب

ثبت سفارش ترجمه رسمی جواز کسب

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی در دارالترجمه آنلاین ترجمیک، بدون مراجعه حضوری، وارد سایت شوید. در صفحه ثبت سفارش ترجمه رسمی، زبان مبدا را انتخاب کنید. مرحله بعدی امکان بارگذاری اسکن مدارک برای شما وجود خواهد داشت. در نهایت انتخاب کنید که سفارش شما از چه طریقی دریافت و ارسال شود.

اگر پیک دارالترجمه را انتخاب کرده باشید، بدون نیاز به حضور فیزیکی مدارک شما دریافت و ارسال خواهند شد. در نهایت پس از ثبت سفارش، زمان تحویل مدارکتان را مشاهده کنید. در صورت نیاز به مدت زمان کوتاه‌تر، سفارش ترجمه فوری دهید. در ترجمه فوری هزینه مقداری افزایش پیدا می‌کند.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 90000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای جواز کسب

هر مدرک پس از ترجمه رسمی قابل تایید دادگستری و وزارت امور خارجه خواهد بود. برای اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه، اصل مدرک با مهر مترجم اصلی الزامی است. همچنین تنها مدرکی تایید و مهر می‌شود که شرایط اولیه و اعتبار لازم را داشته باشد.

در صورتی که می‌خواهید تا دارالترجمه ترجمیک تاییدات را برای مدارک شما دریافت کند، هنگام ثبت سفارش، تیک اخذ تاییدات را فعال کنید. در غیر این صورت، شخصا به این نهادها بروید و به صورت حضوری تاییدات را دریافت کنید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای جواز کسب

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی جواز کسب

برای ترجمه رسمی جواز کسب ، مبلغ {{111600 | number: 0 | pNumber}} تومان برای ترجمه رسمی + مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به همراه ۹ درصد مالیات ارزش افزوده اخذ می‌شود.
مدت زمان لازم برای ترجمه رسمی ۱ تا ۳ سند، ۲ تا ۴ روز کاری است. در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز باشد، ۴ تا ۷ روز به این زمان افزوده می‌شود.
نسخه کتبی جواز کسب با کد و شناسه صنفی قابل ترجمه و تایید خواهد بود.
سفارتخانه‌ها با توجه به قوانین مربوط به خودشان، اعتبار ترجمه مدارک را بین ۶ تا ۱۲ ماه می‌دانند. البته برای ترجمه رسمی، خود مدرک نیز باید اعتبار اولیه را داشته باشد.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
gift
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲