ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد

ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد

اگر به ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد خود نیاز دارید، همین الان سفارش خود را ثبت کنید. دارالترجمه آنلاین ترجمیک خدمات ترجمه مدارک تحصیلی را بدون نیاز به مراجعه حضوری (ارسال مدارک با پیک) ارائه می‌دهد.

هم‌چنین اگر به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه هم نیاز داشتید، این تاییدات را برای شما اخذ می‌کند.

ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد

تعرفه ترجمه رسمی مدارک تحصیلی در دارالترجمه آنلاین ترجمیک، از نرخ‌نامه اداره امور مترجمان قوه قضاییه پیروی می‌کند. هزینه ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد نیز از این قاعده خارج نیست. در صورت نیاز به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، هزینه آن جداگانه دریافت می‌شود.

هزینه ترجمه رسمی مدرک کارشناسی ارشد، از زبان فارسی به انگلیسی، {{117000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه رسمی این مدرک به سایر زبان‌ها، {{162000 | number: 0 | pNumber}} تومان است. البته توجه داشته باشید که برای هر سند، مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به کل مبلغ ترجمه اضافه می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد

شرایط ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد

در صورتی که فارغ‌التحصیل دوره‌های روزانه هستید، ابتدا باید مدرک خود را آزاد و سپس اصل آن را ارائه دهید. اگر هم فارغ‌التحصیل سایر دوره‌های آموزشی (شبانه، غیرانتفاعی یا آزاد) هستید، باید با مراجعه به دانشگاه محل تحصیل، اصل مدرک خود را دریافت کنید. ترجمه رسمی بدون ارائه اصل مدرک ممکن نیست.

هنگام ثبت سفارش، برای تطبیق املای نامتان به اسکن گذرنامه شما نیاز است. هم‌چنین اگر به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز داشته باشید، باید سازمان مربوط به دانشگاه شما مدرک شما را تایید کند. فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌‌های دولتی باید به سامانه سجاد، دانشگاه آزاد به سامانه استعلام مدرک تحصیلی و دانشگاه‌های وزارت بهداشت به صورت حضوری به این نهاد مراجعه کنند.

شرایط ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی ارشد

ثبت سفارش ترجمه رسمی مدرک کارشناسی ارشد

اگر به ترجمه رسمی مدرک کارشناسی ارشد خود نیاز دارید، تنها در چند دقیقه سفارش خود را ثبت و باقی مراحل را به دارالترجمه آنلاین ترجمیک بسپارید. پس از مراجعه به صفحه ثبت سفارش، ابتدا نوع مدرک (در این‌جا دانشنامه کارشناسی ارشد) و سپس زبان مقصد را انتخاب کنید.

سپس نوبت به انتخاب شیوه تحویل مدارک می‌رسد. در حالت اول، با مراجعه حضوری به موسسه ترجمیک، اصل مدرک خود را ارائه می‌دهید. در صورتی که گزینه ارسال مدارک به وسیله پیک را انتخاب کنید، نماینده ترجمیک در آدرس شما حضور می‌یابد و اصل دانشنامه کارشناسی ارشد را از شما تحویل می‌گیرد.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای دانشنامه کارشناسی ارشد

با وجود این‌که ترجمه رسمی مدارک خود از اعتبار بالایی برخوردار است، برای بعضی از سفارت‌خانه‌ها و نهادها علاوه بر ارائه ترجمه رسمی مدارک خود، باید تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را هم ارائه دهید. برای دریافت این تاییدات، ابتدا باید ترجمه رسمی مدارک خود را تهیه و سپس مدارک موردنیاز را تهیه کنید.

پس از آن نوبت به مراجعه حضوری به وزارت‌ دادگستری و امور خارجه می رسد. برای اخذ این تاییدات می‌توانید که خودتان اقدام کنید. البته شما می‌توانید که این امر را به دارالترجمه آنلاین ترجمیک بسپارید. در صورت نیاز به دریافت این تاییدات توسط موسسه ترجمیک، حتما هنگام ثبت سفارش ذکر کنید که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای دانشنامه کارشناسی ارشد

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی دانشامه کارشناسی ارشد

خیر، با توجه به این‌که گواهی‌های موقت فاقد ارزش قانونی هستند، ترجمه رسمی نمی‌شوند. البته امکان ترجمه غیررسمی آن‌ها با مهر دارالترجمه وجود دارد.
شما ابتدا باید برای ترجمه رسمی مدارک خود اقدام کنید. در همین حین باید برای تایید مدرک خود توسط نهاد صادرکننده آن اقدام کنید. برای این امر دانشجویان دانشگاه‌های وزارت علوم (دوره‌های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و علمی کاربردی) باید به سامانه سجاد مراجعه کنند. دانش‌آموختگان دانشگاه‌های آزاد (غیرپزشکی) باید به از سامانه استعلام مدرک تحصیلی استفاده کنند. دانشجویان دانشگاه‌های وزارت بهداشت نیز باید به صورت حضوری به این سازمان‌ها مراجعه کنند.
هزینه ترجمه رسمی مدرک کارشناسی ارشد مبلغ {{117000 | number: 0 | pNumber}} تومان برای ترجمه رسمی + مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به همراه ۹درصد مالیات ارزش افزوده است.
برای ترجمه رسمی ۱ تا ۳ سند، به ۲ تا ۴ روز کاری زمان نیاز است. در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید، ۴ تا ۷ روز به این زمان افزوده می‌شود.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. کلیک کنید.
gift
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.