ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه

ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه

اگر به دنبال ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه خود هستید، کافی است که تنها با چند کلیک سفارش خود را در دارالترجمه آنلاین ترجمیک ثبت کنید.

خدمات ترجمه رسمی انواع مدرک در ترجمیک، بدون نیاز به مراجعه حضوری (ارسال و تحویل مدارک با پیک یا پست) و به صورت کاملا آنلاین ارائه می‌شود.

ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه

دارالترجمه‌‌ها برای تعیین تعرفه خدمات ترجمه رسمی باید از نرخ‌نامه اداره امور مترجمان قوه قضاییه پیروی کنند. دارالترجمه آنلاین ترجمیک نیز از این نرخ‌نامه پیروی می‌کند. هم‌چنین هزینه ترجمه رسمی به صورت کاملا شفاف خدمت شما اعلام می‌شود.

هزینه ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه، از زبان فارسی به انگلیسی، {{72000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه به سایر زبان‌ها، {{86400 | number: 0 | pNumber}} تومان است. البته توجه داشته باشید که برای هر سند، مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به کل مبلغ ترجمه اضافه می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه

شرایط ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه

با توجه به اعتبار ۲ماهه گواهی عدم سوءپیشینه، ترجمه رسمی این مدرک نیز تنها تا ۲ ماه پس از صدور گواهی، اعتبار دارد و پس از آن، باید برای دریافت دوباره گواهی و ترجمه رسمی آن اقدام کنید. برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه به سامانه ثنا مراجعه کنید و گزینه سامانه گواهی عدم سوءپیشینه را انتخاب کنید. پس از تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری، گواهی صادرشده شما در این سامانه قرار می‌گیرد.

با توجه به این‌که این گواهی، قابلیت استعلام به وسیله QR Code را دارد، نیازی به ارائه نسخه فیزیکی آن برای ترجمه رسمی نیست. تنها کافی است که هنگام ثبت سفارش، همین گواهی را که در پنل شما قرار گرفته است، در قسمت اسکن مدارک بارگذاری کنید. برای ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه باید گذرنامه خود را هم ارائه دهید.

شرایط ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه

ثبت سفارش ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه

ثبت سفارش ترجمه رسمی انواع مدارک در دارالترجمه آنلاین ترجمیک به راحتی و به سرعت انجام می‌شود. برای ثبت سفارش، کافی است که پس از انتخاب نوع مدرک (در این‌‌جا گواهی عدم سوءپیشینه)، زبان مقصد را هم مشخص کنید. سپس تصویر گواهی عدم سوءپیشینه را که از سامانه ثنا دریافت کرده‌اید، بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که ارسال اسکن گذرنامه الزامی است.

پس از پرداخت و اتمام فرایند، در زمان اعلام‌شده، ترجمه رسمی مدرک شما آماده است. برای دریافت آن می توانید به صورت حضوری به آدرس دفتر ترجمیک مراجعه کنید. هم‌چنین با انتخاب گزینه ارسال مدارک به وسیله پیک، نماینده ترجمیک در آدرس شما حضور می‌یابد و مدارک را به شما تحویل می‌دهد.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 1000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 90000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای گواهی عدم سوءپیشینه

ترجمه رسمی مدارک به تنهایی اعتبار بالایی دارد. با این‌حال، بعضی سفارت‌خانه‌ها علاوه بر ترجمه رسمی، از شما مدرکی مبنی بر تایید مدارکتان توسط دولت کشورتان می‌خواهد. وظیفه صدور این تاییدات در ایران بر عهده وزارت امور خارجه و دادگستری است.

برای اخذ این تاییدات دو راه پیش روی شماست. در حالت اول، خودتان برای اخذ تاییدات به این نهادها مراجعه می‌کنید. در هر حالت دوم نیز این امر را به نماینده ترجمیک می‌سپارید. کافی است که هنگام ثبت سفارش ذکر کنید که برای ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی خود به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای گواهی عدم سوءپیشینه

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه

هزینه ترجمه رسمی مبلغ {{72000 | number: 0 | pNumber}} تومان برای ترجمه رسمی + مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} تومان برای هزینه خدمات دفتری به همراه ۹درصد مالیات ارزش افزوده است.
برای ترجمه رسمی ۱ تا ۳ سند، به ۲ تا ۴ روز کاری زمان نیاز است. در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید، ۴ تا ۷ روز به این زمان افزوده می‌شود.
کافی است که تصویر گواهی صادرشده توسط سامانه ثنا را به همراه اسکن گذرنامه خود ارسال کنید. با توجه به این‌که گواهی عدم سوءپیشینه قابلیت استعلام آنلاین دارد، برای ترجمه رسمی آن نیازی به ارائه اصل مدرک نیست.
اعتبار ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه تا دو ماه پس از صدور گواهی است. پس از طی این مدت، دوباره باید برای دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنید و سپس کلیه مراحل ترجمه رسمی از ابتدا باید انجام شود.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.
درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۱