ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

یکی از مدارک مهم برای اخذ ویزای کاری در خارج کشور، گواهی‌های مالیاتی است. تنها با چند کلیک، سفارش ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی خود را در دارالترجمه رسمی ترجمیک، ثبت کنید. انواع خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک، هم به صورت حضوری و هم آنلاین، انجام می‌شود.

ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

هزینه ترجمه رسمی برای هر مدرک جداگانه تعیین می‌شود. این مبلغ هر سال توسط اداره امور مترجمان قوه قضائیه به تمام دارالترجمه‌های رسمی اعلام می‌شود. قیمت ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی و به طور کلی تمام مدارک در ترجمیک، درست بر اساس نرخ مصوب قوه قضائیه است.

هزینه ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی از زبان فارسی به انگلیسی، {{126000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه رسمی گواهی مالیاتی به سایر زبان‌ها، b>{{151200 | number: 0 | pNumber}} تومان است. لازم به ذکر است که به ازای هر سند، مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} به منظور هزینه خدمات دفتری اخذ می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

شرایط ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، یکی از مدارک مهم برای اخذ ویزای کاری، ترجمه گواهی‌های مالیاتی است. این گواهی که از سمت اداره کل مالیات کشور صادر می‌شود، نشان می‌دهد که متقاضی هیچ بدهی پرداخت‌نشده‌ای به این مرکز ندارد. از جمله دیگر کاربردهای ارائه ترجمه گواهی مالیاتی می‌توان به فعالیت اقتصادی در خارج کشور،‌ ثبت شرکت، صدور یا تمدید کارت بازرگانی و غیره، اشاره کرد.

برای ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی، ابتدا باید این مدرک را از سامانه صدور گواهی‌های مالیاتی، اخذ کنید. امروزه از طریق این سامانه امکان دریافت الکترونیکی گواهی مالیاتی وجود دارد. پس از دریافت این گواهی، اصل مدرک را به همراه پاسپورت خود برای ترجمه رسمی صادر کنید. گواهی مالیاتی زمانی ترجمه رسمی می‌شود که با مهر ممیز یا یکی از کارشناسان ارشد مالیاتی، تایید شده باشد.

شرایط ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

ثبت سفارش ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

دارالترجمه آنلاین ترجمیک، یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های آنلاین ثبت سفارش ترجمه رسمی است. جهت سفارش ترجمه گواهی‌های مالیاتی، ابتدا زبان مقصد را انتخاب کنید. پس از آن، به مرحله انتخاب نوع مدرک (در اینجا گواهی‌ مالیاتی) خواهید رسید. جهت سرعت بخشیدن به کار خود و مترجم، امکان بارگذاری اسکن مدارک در سایت وجود خواهد داشت.

پس از اینکه سفارش خود را در سایت ثبت کردید، زمان تحویل مدارکتان را بر اساس ترافیک کاری، مشاهده خواهید کرد. در صورتی که تحویل مدارکتان را در مدت زمان کوتاه‌تری می‌خواهید، سفارش ترجمه رسمی فوری دهید. در مرحله آخر، سفارش شما ثبت نهایی خواهد شد و چنانچه پیک دارالترجمه را انتخاب کرده باشید، مدارکتان را در محل مورد نظر، تحویل خواهید گرفت.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای گواهی‌های مالیاتی

در صورتی که برای ترجمه گواهی‌های مالیاتی به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید، جای نگرانی نیست. برای این کار باید مطمئن شوید که گواهی شما دارای مهر ممیز یا یکی از کارشناسان ارشد امور مالیاتی باشد. بعد از آن، به راحتی هر چه تمام‌تر، تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه ترجمه این مدرک را اخذ خواهید کرد. این کار به واسطه دارالترجمه نیز امکان پذیر است.

در صورتی که تمایل به اخذ تاییدات توسط دارالترجمه رسمی ترجمیک را دارید، در سفارش خود این مورد را ذکر کنید. پس از آن، نماینده ترجمیک تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را برای شما اخذ می‌کند. در غیر این صورت، می‌توانید تا با مراجعه به این نهادها، شخصا تاییدات را دریافت کنید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای گواهی‌های مالیاتی

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی گواهی‌های مالیاتی

هزینه ترجمه رسمی گواهی مالیاتی مبلغ {{126000 | number: 0 | pNumber}} تومان برای ترجمه رسمی + مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به همراه ۹ درصد مالیات ارزش افزوده است.
مدت زمان لازم برای ترجمه رسمی ۱ تا ۳ سند، ۲ تا ۴ روز کاری است. در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز باشد، ۴ تا ۷ روز به این مدت زمان، اضافه می‌شود.
هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند که پس از دریافت گواهی مالیاتی، آن را برای ترجمه رسمی صادر کند. نکته مهم این است که برای پرونده‌های در حال بررسی در هیئت حل اختلاف مالیاتی، امکان صدور این مدرک وجود نخواهد شد.
اعتبار ترجمه رسمی مدارک مختلف با توجه به حساسیت‌های سفارت کشور مقصد، متفاوت است. به طور کلی اعتبار ترجمه رسمی برای هر مدرک بین ۶ تا ۱۲ ماه است.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. کلیک کنید.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
gift
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲