ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس، یکی از اقداماتی است که توسط بسیاری از افراد و به هدف تقویت رزومه تحصیلی، علمی و شغلی انجام می‌شود. اگر شما هم به ترجمه رسمی این مدارک نیاز دارید، از خدمات ترجمیک استفاده کنید.

ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

به طور کلی تعرفه ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس که از سوی ترجمیک اعلام شده است، کاملا منطبق با نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه است و این دارالترجمه آنلاین هزینه مازادی دریافت نمی‌کند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که جمع فاکتور سفارش شما به عواملی مثل زبان ترجمه، بزرگ یا کوچک بودن تقدیرنامه، تعداد تقدیرنامه‌ها و تعداد نسخه‌‌های ترجمه بستگی دارد. بر این اساس هزینه ترجمه رسمی تقدیرنامه‌های کوچک به زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها به ترتیب ۱۰۸,۰۰۰ تومان و ۱۳۵,۰۰۰ تومان خواهد بود. به ترتیب {{144000 | number: 0 | pNumber}} تومان و {{18000 | number: 0 | pNumber}} تومان نیز برای ترجمه رسمی تقدیرنامه‌های بزرگ به زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها در نظر گرفته شده است.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

شرایط ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

پیش از اقدام برای ترجمه رسمی تقدیرنامه یا لوح سپاس، باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید. تقدیرنامه‌ها و لوح‌های سپاس صادرشده توسط موسسات خصوصی و سازمان‌های دولتی، تنها در صورتی قابلیت ترجمه رسمی دارند که توسط بالاترین مقام صادرکننده مهر و امضا شده باشند. در غیر این صورت، امکان ترجمه رسمی وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این، تقدیرنامه‌هایی که به صورت اینترنتی صادر می‌شوند نیز امکان ترجمه رسمی نخواهند داشت. نکته دیگر این است که ترجمه رسمی تنها برای اصل مدارک قابل انجام است. بنابراین از ارسال مدارک کپی یا اسکن‌شده خودداری کنید.

شرایط ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

ثبت سفارش ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

اگر به ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس نیاز دارید، می‌توانید بدون خروج از منزل و به صورت آنلاین در ترجمیک ثبت سفارش کنید. کافیست به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و بعد از انتخاب زبان ترجمه از دسته احوال شخصیه، تقدیرنامه و لوح سپاس را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هزینه ترجمه تقدیرنامه کوچک و بزرگ متفاوت است. پس حتما در انتخاب این دو مورد دقت کنید.

پس از ثبت سفارش به صورت آنلاین، باید اصل تقدیرنامه و لوح سپاس موردنظرتان را برای ما ارسال کنید. می‌توانید در این مرحله از خدمات پیک دارالترجمه استفاده کنید. در این صورت هیچ هزینه‌ای به ترجمه سفارش شما اضافه نمی‌شود و تنها مبلغی جهت ایاب و ذهاب پیک در نظر گرفته می‌شود. پیک در محل موردنظر شما حاضر می‌شود و در پایان نیز مدارک را تحویل شما می‌دهد.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 90000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای تقدیرنامه و لوح سپاس

در بسیاری از موارد تاییدات وزارت‌خانه‌های دادگستری و وزارت امور خارجه مکمل ترجمه رسمی مدارک است. به عبارت دیگر سفارت‌خانه بسیاری از کشورها در کنار ترجمه رسمی مدارک، این موارد را نیز بررسی می‌کنند.

با این حال، تقدیرنامه‌ها و لوح‌های سپاس به اخذ تاییدات نیاز ندارند و تنها با ارائه ترجمه رسمی و مهر مترجم معتبر و ارزشمند خواهند بود.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای تقدیرنامه و لوح سپاس

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی تقدیرنامه و لوح سپاس

بله. همه روزه افراد زیادی برای ترجمه تقدیرنامه و لوح سپاس به ترجمیک مراجعه می‌کنند. شما هم می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.
هزینه این خدمات بستگی به این دارد که قصد ترجمه رسمی تقدیرنامه کوچک را داشته باشید یا تقدیرنامه بزرگ. روشن است که هزینه ترجمه تقدیرنامه بزرگ بیشتر و معادل {{144000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه تقدیرنامه کوچک نیز معادل {{108000 |pNumber}} تومان است.
بله. در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری، تقدیرنامه و لوح سپاس شما در زمانی کوتاه‌تر ترجمه می‌شود.
خیر برای تقدیرنامه‌ها و لوح‌های سپاس، تاییدیه وزرات امور خارجه و دادگستری صادر نمی‌شود و ترجمه رسمی این موارد کفایت می‌کند.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲