ترجمه رسمی دیپلم

ترجمه رسمی دیپلم

ترجمه مدرک دیپلم، یکی از پرتکرارترین درخواست‌های متقاضیان خدمات ترجمه رسمی است. اگر شما هم به فکر مهاجرت تحصیلی هستید و به ترجمه این مدرک نیاز دارید، از خدمات ما استفاده کنید!

دارالترجمه آنلاین ترجمیک با همکاری بهترین مترجمان قوه قضاییه، مدرک دیپلم شما را ترجمه می‌کند.

ترجمه رسمی دیپلم
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی دیپلم

تعرفه خدمات ترجمه رسمی ترجمیک، دقیقا مطابق نرخ‌نامه قوه قضاییه است و هیچ هزینه‌ای مازاد بر این نرخ‌نامه دریافت نمی‌شود.

البته موارد دیگری همچون زبان مبدا و مقصد ترجمه و هزینه خدمات دفتری روی هزینه نهایی تاثیر می‌گذارد. به عنوان مثال ترجمه فارسی به انگلیسی مدرک دیپلم {{75600 | number: 0 | pNumber}} تومان، ترجمه فارسی به روسی {{90000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه خدمات دفتری نیز {{ 40000| number:0 | pNumber}} است. با این حال، می‌توانید مطمئن باشید که پیش از ثبت نهایی سفارش، هزینه دقیق به اطلاع شما می‌رسد.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی دیپلم

شرایط ترجمه رسمی دیپلم

پیش از اقدام برای ترجمه رسمی دیپلم، باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. پیش از هر چیز از داشتن اصل مدرک دیپلم اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت، ترجمه مدرک شما تنها ممهور به مهر دارالترجمه خواهد بود و مهر مترجم روی آن درج نمی‌شود. برای دریافت اصل مدرک دیپلم به مدرسه زمان تحصیل خود مراجعه کنید. سپس از طریف سامانه تاییدات آموزش و پروش، تاییدیه آن را دریافت کنید.

علاوه بر این، برای ترجمه رسمی دیپلم باید مدرک پاسپورت را نیز ارائه کنید. در واقع پاسپورت شما، برای بررسی املای دقیق نام و نام خانوادگی، نام پدر و محل تولد مورد بررسی قرار می‌گیرد. بدین ترتیب، از اشتباهات احتمالی جلوگیری می‌شود.

شرایط ترجمه رسمی دیپلم

ثبت سفارش ترجمه رسمی دیپلم

شفاف و ساده بودن مراحل ثبت سفارش، یکی از بهترین ویژگی‌های دارالترجمه آنلاین ترجمیک است. کافیست به صفحه ثبت سفارش مراجعه و اطلاعات خواسته‌شده را وارد کنید. اگر در هر یک از مراحل ثبت سفارش به سوال یا ابهامی برخورد کردید، با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ترجمه رسمی مشورت کنید. این مشاوره همه روزه و به صورت ۲۴ساعته پاسخگوی شما هستند.

همچنین فراموش نکنید که اصل مدارک شما باید به رویت مترجم رسمی برسد. در غیر این صورت، ترجمه رسمی مدارک امکان‌پذیر نخواهد بود. لذا یا با مراجعه حضوری یا از طریق پیک دارالترجمه مدارک‌تان را به دست ما برسانید. در صورت استفاده از پیک دارالترجمه، هزینه ترجمه تغییری نمی‌کند و تنها هزینه پیک روی فاکتور لحاظ می‌شود.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای مدرک دیپلم

در بسیاری از موارد، همان‌قدر که ترجمه رسمی مدارک مهم است، اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز اهمیت دارد. تا جایی که می‌توان گفت ترجمه مدارک و تاییدات، در کنار هم یک پکیج کامل را تشکیل می‌دهند.

خبر خوب این است که برای تکمیل همه اجزای این پکیج، می‌توانید از خدمات ترجمیک استفاده کنید. کافیست هنگام ثبت سفارش، تیک اخذ تاییدات را بزنید تا در زمان مقرر، مدارک ترجمه‌شده و ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که هزینه اخذ تاییدات از ترجمه مدارک جدا است.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای برگه مرخصی

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی دیپلم

این هزینه مطابق نرخ‌نامه قوه قضاییه و معادل {{75600 | number: 0 | pNumber}} تومان می‌باشد. توجه داشته باشید که هزینه خدمات دفتری و مالیات نیز به این هزینه اضافه شده است.
به طور کلی ترجمه رسمی ۱ تا ۳ مدرک، تا ۴ روز کاری زمان می‌برد. با این حال فرایند اخذ تاییدات نیز می‌تواند تا ۱ هفته کاری به این زمان اضافه کند.
بله. مشتریانی که محدودیت زمانی دارند، از خدمات ترجمه رسمی فوری استفاده می‌کنند. این خدمات با حفظ کیفیت و پرداخت هزینه بیشتر ارائه می‌شود.
بله. اخذ تاییدات وزارت‌خانه‌ها یکی از خدمات ترجمیک است. هزینه این خدمات برای وزارت‌ دادگستری {{100000 | number:0 | pNumber}}} و برای وزارت امور خارجه {{30000 | number:0 | pNumber}} است.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
gift
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.