ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی

ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی

در کشور ما بسیاری از افراد در مقطع پیش دانشگاهی تحصیل کرده‌اند و از همین روی هنگام مهاجرت تحصیلی، ترجمه ریزنمرات پیش دانشگاهی خود را نیاز دارند.

ترجمیک به عنوان یکی از معتبرترین دارالترجمه‌های آنلاین کشور، مدرک پیش دانشگاهی شما را ترجمه می‌کند. تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید.

ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی

قوه قضاییه طی یک نرخ‌نامه مصوب، هزینه ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی را اعلام کرده است. ترجمیک نیز همین نرخ‌نامه را مبنای قیمت‌گذاری قرار داده است.

فراموش نکنید که هزینه ترجمه رسمی انگلیسی یک نسخه {{43200 | number: 0 | pNumber}} تومان است و به ازای دریافت هر نسخه ترجمه اضافی، معادل {{30 | number:0 | pNumber}}% کل هزینه ترجمه دریافت می‌شود. همچنین هزینه مالیات و خدمات دفتری که به ترتیب ۹% و {{ 40000| number:0 | pNumber}} می‌باشد، به عدد اعلام‌شده در نرخ‌نامه مصوب قوه‌قضاییه اضافه می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی پیش دانشگاهی

شرایط ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی

برخی از متقاضیان ترجمه رسمی با توجه نظام تحصیلی زمان خود، مقطع پیش دانشگاهی را نیز پشت سر گذاشته‌اند. این دسته از متقاضیان، علاوه بر ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان، باید نسبت به ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی نیز اقدام کنید. ترجمه این مدارک به ارائه اصل مدرک با مهر و امضای آموزشگاه و تاییدیه آموزش و پرورش نیاز دارد.

برای دریافت این تاییدیه باید از طریق سایت emt.medu.ir اقدام کنید و در پایان کد رهگیری را نزد خود نگه دارید و به دارالترجمه رسمی تحویل دهید. علاوه بر این، ترجمه رسمی ریزنمرات نیز مانند سایر مدارک، به ارائه پاسپورت نیاز دارد.

شرایط ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی

ثبت سفارش ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی

در صورتی که قصد ثبت سفارش ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی در ترجمیک را دارید، کافیست به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید. در این صفحه تمامی اطلاعات سفارش را وارد کنید و پس از مشاهده زمان تحویل و هزینه نهایی، سفارش خود را ثبت کنید. همچنین برای تحویل مدارک، یکی از گزینه‌های مراجعه حضوری یا استفاده از پیک دارالترجمه را انتخاب کنید.

با توجه به محدودیت زمانی که در روزهای منتهی به سفر گریبان‌گیر افراد می‌شود، ما استفاده از پیک دارالترجمه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. درخواست پیک، هزینه ترجمه اسناد شما را تغییر نمی‌دهد و تنها مبلغی بابت ایاب و ذهاب پیک به فاکتور نهایی اضافه می‌کند.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 90000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای ریزنمرات پیش دانشگاهی

ریزنمرات پیش دانشگاهی، یکی از مدارکی است که ممکن است علاوه بر ترجمه رسمی به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز نیاز داشته باشد. در این صورت، ترجمه این مدارک، باید ممهور به مهر وزارت‌خانه‌ها باشد.

ما در ترجمیک، اخذ این تاییدیه‌ها را نیز انجام می‌دهیم و شما را از مراجعه حضوری به وزارت‌خانه‌ها بی‌نیاز می‌کنیم. کافیست هنگام ثبت سفارش، به ما اعلام کنید که به این خدمات نیاز دارید. هزینه این خدمات برای مهر دادگستری و وزارت امور خارجه به ترتیب {{100000 | number:0 | pNumber}} و {{30000 | number:0 | pNumber}} است.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای ریزنمرات پیش دانشگاهی

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی

تعرفه ترجمه رسمی ریزنمرات پیش‌ دانشگاهی معادل {{43200 | number: 0 | pNumber}} تومان می‌باشد.و مطابق نرخ‌نامه رسمی قوه قضاییه است.
به طور معمول، برای ترجمه رسمی ریزنمرات پیش دانشگاهی، باید تا ۴ روز کاری منتظر بمانید. البته روز ثبت سفارش و پنچشنبه، جزء روزهای انتظار به حساب نمی‌آید.
در حال کلی، اخذ تاییدات هر دو وزارت‌خانه‌ تا یک هفته کاری زمان می‌برد.
بله. اگر عجله دارید و در زمان کوتاه‌تری به ترجمه مدارک نیاز دارید، از خدمات ترجمه رسمی فوری استفاده کنید.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲