ترجمه بروشور و کاتالوگ

ستاره

بسیاری از همایش‌ها و سمینارهای تخصصی و عمومی بصورت بین‌المللی توسط سازمان‌ها و مراکز مختلف علمی، آموزشی، تجاری و سایرین به انجام می‌رسد. در خلال این مراسم، غالبا بروشور، کاتالوگ و یا نشریات تخصصی سازمان مربوطه به زبان انگلیسی در بین شرکت کنندگان توزیع می‌شود. برخی از این موارد، علی‌الخصوص نشریات تخصصی، بصورت دوره‌ای و خارج از زمان همایش‌ها و یا جهت معرفی محصولات و خدمات نیز تهیه می‌شوند. عمدتا برای برگزارکنندگان این مراسم، زمان و کیفیت شرط اول است، ترجمیک می‌تواند این دو فاکتور مهم را در ترجمه این متون برای شما تضمین کند.

ترجمه قرارداد، اسناد اداری

اهمیت ارائه‌ی کاتالوگ و بروشور (۱) محصولات یا خدمات مختلف که به عنوان یکی از مزایای رقابتی شرکت‌ها به شمار می‌رود و به حمایت از استراتژی‌های بازاریابی آن‌ها می‌پردازد، بر کسی پوشیده نیست. در این راستا، به منظور صادرات کالای مختلف و حضور در بازارهای بین‌المللی (۲) و رقابت با محصولات تولیدی شرکت‌های رقیب، ترجمه کاتالوگ و بروشورهای تهیه شده توسط تولید کنندگان یا ارائه دهندگان خدمات، نقشی اساسی در جهت موفقیت کسب و کار و نیل به اهداف تعیین شده دارد.

مدارک فنی دستگاه‌ها، دستورالعمل‌های نصب و راه‌اندازی، تعمیرات و عیب‌یابی، دفترچه‌های راهنما و اپراتوری، جزء لاینفک آن‌ها و در واقع گواهی هویت محصولات محسوب می‌شوند. لذا ترجمه فنی و نگارش دقیق آن‌ها بسیار ضروری و امری حیاتی برای معرفی درست شرکت و محصولات و خدمات شما است.

واضح است که هر گونه اشکال جزئی در ترجمه کاتالوگ و بروشورهای ارائه شده، علاوه بر آنکه پیام صحیح شما را به مخاطب نمی‌رساند، باعث ایجاد نوعی عدم اطمینان به کیفیت محصول و عملکرد شما خواهد شد. در نتیجه حتما باید در انتخاب مترجم حرفه‌ای و آشنا با زمینه کاری خود و یا سایت ترجمه (۳) دقت و وسواس لازم را به خرج دهید.


ترجمه متون تخصصی و ترجمه سریع تمامی اسناد و دستورالعمل‌ها

ترجمه کاتالوگ و بروشور و دیگر مدارک فنی دستگاه‌ها با ترجمه مقاله متفاوت بوده و تخصص خود را می‌طلبد. سایت تخصصی ترجمه ترجمیک tarjomic.com با اتکا به تجربه طولانی خود در این زمینه و همکاری با مترجمین خبره در انواع رشته‌های فنی، با اطمینان کامل در کنار شما ایستاده و با ارائه ترجمه متن کاملا حرفه‌ای و Native، شما را در موفقیت کسب و کار خود در سطح بین‌المللی یاری خواهد کرد و مطابق با فرمت مورد نظر شما، ترجمه‌ای آماده برای چاپ ارائه خواهیم کرد. برای مشاهده قیمت ترجمه و ثبت سفارش ترجمه به صفحات مرتبط مراجعه نمایید.چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش