ترجمه تخصصی علوم اجتماعی

در ترجمیک، صدها مترجم متخصص در رشته علوم اجتماعی برای ترجمه مقالات، کتاب‌ها و متون در خدمت شما هستند. شما با خیالی راحت ترجمه مقاله فارسی و ترجمه مقالات انگلیسی خود را در زمینه علوم اجتماعی به ترجمیک بسپارید. با ثبت سفارش ویرایش نیتیو مقالات، گواهی معتبر بین‌المللی نیز دریافت می‌کنید.


انگلیسی فارسی
از کلمه‌ای - عمومی
۱۱۱ تومان
فارسی انگلیسی
از کلمه‌ای - تخصصی
۲۳۶ تومان
گارانتی خدمات دایمی
گارانتی خدمات
قوانین محرمانگی اطلاعات
قوانین محرمانگی
چرا ترجمیک
چرا ترجمیک؟

رشته علوم اجتماعی با هدف کمک به حل مسائل اجتماعی، معضلات جامعه و گرفتاری‌های مردم شکل گرفت. این مسائل شامل امور بهداشتی، آموزشی، رفاه اجتماعی، مسکن، اشتغال جوانان، معضل بیکاری و تمامی مشکلات زندگی مردم در جامعه است. کارشناس علوم اجتماعی به‌گونه‌ای نقش نجات‌دهنده و راهنمای زندگی افراد جامعه را خواهد داشت.
رشته علوم اجتماعی در مقطع کارشناسی، چهار گرایش دارد: پژوهشگری اجتماعی، برنامه‌ریزی اجتماعی، تعاون و رفاه اجتماعی و مردم‌شناسی. گرایش‌های این رشته در مقطع کارشناسی ارشد عبارت است از: جمعیت‌شناسی، جامعه‌شناسی، جامعه‌شناسی انقلاب اسلامی، برنامه‌ریزی توسعه منطقه‌ای، مطالعات جوانان، مردم‌شناسی، مدیریت راهبردی فرهنگ، دانش اجتماعی مسلمین، برنامه‌ریزی رفاه اجتماعی، مدیریت خدمات اجتماعی، مطالعات فرهنگی، جامعه‌شناسی ورزشی، پژوهش علوم اجتماعی، گردشگری مذهبی، برنامه‌ریزی گردشگری، مطالعات اوقات فراغت و فلسفه علوم اجتماعی.

تماس با ما

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید شماره خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود:برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری گرایش‌های جامعه‌‌شناسی، رفاه اجتماعی، جامعه‌شناسی اقتصادی و توسعه، جامعه‌شناسی فرهنگی، جامعه‌شناسی مسائل اجتماعی ایران، جامعه‌شناسی سیاسی و جامعه‌شناسی توسعه روستایی، در مجموعه گروه علوم اجتماعی طراحی شده است.

ترجمه تخصصی رشته علوم اجتماعی

دانشجویان رشته علوم اجتماعی پس از اتمام تحصیل امکان کار و فعالیت در شهرداری‌ها، مراکز خصوصی، سازمان‌های دولتی مثل وزارت کشور و وزارت بهداشت، در سمت کارشناس پژوهش را دارند.

کارشناسان علوم اجتماعی در ارگان‌ها و نهاد‌های پژوهشی-تحقیقی مانند آموزش و پرورش و مرکز آمار در حیطه علوم اجتماعی به‌عنوان محقق حرفه‌ای یا کارشناس روابط عمومی و در ارگان‌های خیریه همچون کمیته امداد امام و سازمان بهزیستی مشغول به کار می‌شوند. همچنین فارغ‌التحصیلان این حوزه به‌عنوان استاد در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی نیز مشغول به تدریس می‌شوند.

قیمت ترجمه تخصصی در رشته علوم‌اجتماعی

قیمت ترجمه تخصصی

برای اینکه میزان هزینه ترجمه تخصصی متن خود را در زمینه علوم‌اجتماعی بسنجید و با توجه به بودجه‌تان برنامه‌ریزی کنید، از صفحه قیمت ترجمه و نیز به‌کمک ماشین‌حساب ترجمه، نرخ‌ها را مشاهده کنید.

ترجمیک، ترجمه تخصصی در رشته علوم‌اجتماعی را در سه سطح کیفیت و سرعت مختلف به شما ارائه می‌دهد. اگر سفارش شما بیش از حد حجیم باشد و شما زودتر از موعد بیشترین سرعت، بخواهید سفارشتان را تحویل بگیرید، کافی است با پشتیبانی ۲۴ساعته ترجمیک در ارتباط باشید. ما راهکار پیشنهادی ترجمیک برای سفارش‌های حجیم را برای شما تشریح می‌کنیم.

خدمات تخصصی ترجمیک

ترجمیک خدمات متنوعی در حوزه زبان فراهم می‌کند و سفارش‌ها را در سرعت و کیفیت دلخواهتان به شما ارائه می‌دهد. به‌منظور تسهیل در انجام کار مشتریان گرامی، ترجمیک مجموعه قوانینی برای حفظ حقوق مشتری در نظر گرفته است.

برای مثال برای جلب اعتماد بیشتر این امکان فراهم شده است که شما از مترجمتان ابتدا نمونه کار بخواهید یا سفارشتان را طی سه مرحله دریافت کنید. ترجمه مقاله و ویرایش تخصصی انگلیسی، دو نمونه از پرطرفدارترین خدمات ترجمیک به حساب می‌آید.


ترجمه تخصصی رشته علوم‌اجتماعی

ترجمه تخصصی

ترجمیک بزرگ‌ترین پلتفرم ارائه‌دهنده ترجمه و خدمات زبانی است. ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته علوم‌اجتماعی از مهم‌ترین خدماتی است که ترجمیک آن را ارائه می‌دهد.

ما در ترجمیک با همکاری بیش از ۲۵۰۰۰ مترجم در رشته‌های مختلف دانشگاهی، خدمات ترجمه تخصصی خود را ارائه می‌دهیم. مترجمان ما در زمینه تخصصی علوم‌اجتماعی علاوه بر تسلط بر اصول و قواعد ترجمه، به مبانی زمینه تخصصی متن آشنا هستند.

ازاین‌رو از مهارت و تخصص بالای مترجمان ترجمیک خیالتان راحت باشد و با آسودگی سفارش خود را ثبت کنید.


ویراستاری در رشته علوم‌اجتماعی

ویراستاری در رشته

علاوه بر ترجمه در زمینه علوم‌اجتماعی، ویرایش مقالات، بازنویسی یا پارافریز تخصصی متن‌ها و ویرایش نیتیو در همه زبان‌ها در همین زمینه یکی از مهم‌ترین خدماتی است که ترجمیک آن را ارائه می‌دهد.

در ترجمیک ویراستاران حرفه‌ای حضور دارند؛ از جمله ویراستاران نیتیو که سفارش شما را با دقت بیشتری و مطابق با فرهنگ و قوانین مربوط به آن کشور بررسی می‌کنند.

با مراجعه به قیمت ترجمه و با استفاده از ماشین‌حساب ترجمیک و انتخاب زمینه علوم‌اجتماعی، قیمت حدودی سفارشتان را در سه سطح برنزی، نقره‌ای و طلایی با سرعت‌های مختلف مشاهده کنید.

پس از آن برای ارسال سفارش تصمیم‌گیری کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل، با پشتیبانی ۲۴ساعته ترجمیک ارتباط داشته باشید.

خدمات دیگر در رشته علوم‌اجتماعی

خدمات دیگر در رشته علوم‌اجتماعی

علاوه بر کار ترجمه و ویراستاری، با ثبت سفارش در ترجمیک، از دیگر خدمات آنلاین ما در رشته علوم‌اجتماعی، از جمله اعزام مترجم حضوری، ترجمه فوری و ترجمه رسمی آنلاین بهره ببرید.

همچنین با وجود تسهیلاتی که ترجمیک برای متون با حجم بالا در نظر گرفته است، برای ترجمه کتاب و متون طولانی خود در زمینه علوم‌اجتماعی، از طرح تخفیف حجمی استفاده کنید و از تخفیف خوبی بهره‌مند شوید.

خدمت ترجمه رسمی

خدمت ترجمه رسمی

ترجمه رسمی مدارک و ترجمه مدرک تحصیلی یکی دیگر از خدماتی است که ترجمیک در اختیار مشتریان گذاشته است. ترجمیک این خدمت را با همراهی مترجمان رسمی قوه قضاییه و دارالترجمه رسمی ارائه می‌دهد.

در این خدمت، افراد با صرف زمانی بسیار کوتاه، مدارکشان را درب منزل تحویل می‌دهند و بعد از اتمام کار، همان درب منزل تحویل می‌گیرند.

شما می‌توانید پیش از ثبت سفارش ترجمه رسمی خود، با پشتیبانی سفارش‌های ترجمه رسمی در ترجمیک تماس بگیرید و هرگونه پرسش احتمالی را مطرح کنید.

با خیالی آسوده برای ارسال سفارش ترجمه رسمی مدارک به ترجمیک اعتماد کنید.

دغدغه‌های مشتریان

دغدغه‌های مشتریان

متاسفانه برخی افراد در تحویل کار ترجمه دیرکرد دارند و مشتریان را از نظر زمانی متضرر می‌سازند. ترجمیک با تعیین سیاست‌های مناسب درون‌سازمانی برای این مشکل راه‌حلی اندیشیده است که تا حد امکان سفارش سر موعد به شما تحویل داده شود.

کیفیت ترجمه یکی دیگر از مسائلی است که اغلب مشتریان ترجمه از آن شکایت دارند. متاسفانه امروزه با ظهور ماشین‌های ترجمه، مترجمان از این ماشین‌ها استفاده می‌کنند و سطح کیفیت کار را پایین می‌آورند.

لازم است تاکید شود که ترجمه، کاری حرفه‌ای و موثر است که باید بیشترین تطبیق را با زبان مقصد داشته باشد و این یعنی بالاترین سطح تطبیق از نظر زبانی، فرهنگی و محاوره‌ای با زبان مقصد. تیم پایش ترجمیک با بررسی تمامی سفارش‌ها، خیال شما را از تحویل سفارش در کیفیت مدنظرتان، راحت می‌کند.

داشتن تیم پشتیبانی ۲۴ساعته، یکی دیگر از امکاناتی است که به مشتری اطمینان خاطر می‌دهد که در هر موقع از شبانه‌روز، مشکلش را با ترجمیک در میان بگذارد. خیالتان راحت باشد که در اولین فرصت مشکل شما بررسی می‌شود.

پایش کیفیت سفارش‌ها

شعار ما در ترجمیک همیشه این است که کیفیت از هزینه مهم‌تر است. متاسفانه با گسترش ترجمه‌های ماشینی و کیفیت بسیار پایین آن، برخی با وجود صرف هزینه، ترجمه‌ای در حد ترجمه ماشینی دریافت می‌کنند. در این مواقع فرد نسبت به نتیجه سفارش خود احساس رضایت ندارد.

تیم پایش کیفیت در ترجمیک تمامی سفارش‌های حوزه علوم‌اجتماعی را با دقت بررسی می‌کنند. تیم پایش میزان مشابهت با ترجمه ماشینی را طبق فرمول‌هایی محاسبه می‌کنند. در صورت تخلف مترجم و عدم رضایت مشتری، بسته به درخواست مشتری سفارش به مترجم دیگری سپرده می‌شود و یا تمامی هزینه به او بازگردانده می‌شود. هدف ترجمیک کسب رضایت شماست.

آپلود بخش به بخش

آپلود بخش به بخش

ترجمیک برای جلب رضایت مشتریان و مشاهده میزان کیفیت کار، امکانی فراهم کرده است که مشتری پیشرفت پروژه را مشاهده کند. بنابراین در ترجمیک، ترجمه شما در چندین مرحله بارگذاری خواهد شد.

بدین ترتیب با بررسی سفارش، شما می‌توانید در صورت لزوم نظرات خود را درباره ترجمه به مترجم اعلام کنید.

خواهشمندیم در اولین مرحله آپلود ترجمه توسط مترجم، فایل را بررسی کنید و نکات خود را در مورد ترجمه انجام‌شده با مترجم در میان بگذارید تا به نتیجه مطلوب برسید.

انتخاب مترجم پیشنهادی

انتخاب مترجم پیشنهادی

هر مترجم در ترجمیک، کد اختصاصی دارد. اگر از مترجم سفارشی راضی بودید و می‌خواهید سفارش‌های دیگر شما نیز به همان مترجم ارجاع شود، کافی است کد اختصاصی مترجم را در قسمت توضیحات وارد کنید. پس از آن اعلام کنید که برای این سفارش، مترجم پیشنهادی شما کیست.

ترجمیک، شیوه‌ای آسان و کارآمد برای ارتباط شما با مترجمتان ارائه داده است. خواهشمندیم در طول انجام سفارش با مترجمتان در ارتباط باشید تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشید.


ژورنال‌های معتبر و کنفرانس‌های مهم در زمینه علوم اجتماعی

تغییرات اقلیمی طبیعت تغییرات اقلیمی طبیعت
این ژورنال به تحقیقات درباره طبیعت و اساسی‌ترین علت‌های تغییرات آب و هوا در جهان و پیامدهای آن برای اقتصاد در سیاست جهان می‌پردازد.
مرور سیاست و موضوعات اجتماعی مرور سیاست و موضوعات اجتماعی
این ژورنال به مسائلی که مستقیما به موارد اجتماعی و سیاسی مربوط است می‌پردازد.
ژورنال آمارهای کسب و کار و اقتصاد ژورنال آمارهای کسب و کار و اقتصاد
این ژورنال به بررسی اقتصاد خرد و کلان، تجارت و پیش‌بینی امورمالی می‌پردازد.

برخی از مقالات ترجمه شده و منتشر شده به کمک ترجمیکماهانه مقالات متعددی توسط ترجمیک ترجمه یا ویرایش می‌شود و برای آن‌ها گواهی ترجمه یا ویرایش نیتیو صادر می‌گردد. بسیاری از این مقالات در مجلات و کنفرانس‌های معتبر منتشر و ارائه می‌شوند. از جمله این مجلات، می‌توان به الزویر و اشپرینگر اشاره کرد.

ماهانه مقالات متعددی توسط ترجمیک ترجمه و یا ویرایش می‌شود و برای آن‌ها گواهی ترجمه یا ویرایش صادر می‌گردد. این مقالات در مجلات و کنفرانس‌های معتبر منتشر و ارائه می‌شوند. در لیست زیربخش کوچکی از مقالات سال ۲۰۲۲ را که از نویسندگان آنان (مشتریان ترجمیک) کسب اجازه شده است، مشاهده کنید.


نمایش بیشتر

زمینه‌های پژوهشی پیشنهادی

برای بررسی تمام جوانب زندگی مردم و موضوعاتی که عموم جامعه به‌صورت روزمره با آن سر و کار دارند، به پژوهش و تحقیق همه‌جانبه در اجتماع نیاز است. با پژوهش در حوزه علوم اجتماعی می‌توان راهکارها و برنامه‌ریزی‌های ضروری جهت حل مشکلات و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه ارائه داد.

به همین جهت نیاز است تحقیقات بنیادی در داخل و خارج از کشور انجام دهیم؛ چرا که ممکن است سایر کشورها سال‌ها پیش با مشکل اکنون کشور ما روبه‌رو بودند و برای آن راه‌حل ارائه داده‌اند. با این کار در اتلاف هزینه و زمان نیز صرفه‌جویی می‌شود. اگر در حین تحقیقات خود با مقاله‌هایی با زبان‌های گوناگون مواجه شدید، نگران نباشید. ترجمه متون علوم اجتماعی خود را به مترجمان حرفه‌ای ترجمیک بسپارید.

ترجمه تخصصی

موارد زیر چند نمونه از زمینه‌های پیشنهادی علوم اجتماعی است:

 • عوامل اجتماعی موثر بر نگرش افراد به مقوله طلاق
 • بررسی موانع اعتمادسازی متقابل در سازمان‌ها
 • ارائه مدلی جهت رتبه‌بندی منزلت مشاغل با استفاده از رویکرد MADM و فازی
 • تاثیر عوامل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بر تعداد فرزندان
 • رابطه باورهای دینی و مذهبی با استحکام پیوند زناشویی
 • شناسایی و اولویت‌بندی عوامل اجتماعی موثر بر بزهکاری زنان
 • شناسایی و اولویت‌بندی عوامل موثر بر تفکر انتقادی دانشجویان
 • رابطه محرومیت نسبی با شکل‌گیری هویت و امید به زندگی جوانان

چنانچه برای ترجمه تخصصی علوم اجتماعی و سایر ترجمه‌های موردنیاز خود در جست‌و‌جوی سایت ترجمه علوم اجتماعی با خدماتی با کیفیت بالا و هزینه مناسب هستید یا زمان کمی در اختیار دارید، درخواست خود را با کارشناسان ترجمیک در میان بگذارید.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

 • ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند و هیچ یک از اطلاعات ذکر شده در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمی‌گیرد.
 • انتخاب مترجمان ترجمیک با حساسیت بالا انجام می‌شود و انعقاد قرارداد عدم افشا (NDA) با مترجمان صورت می‌گیرد.
 • همچنین امکانات ویژه در قالب خدمات محرمانگی برای اسناد با حساسیت اطلاعاتی، توسط ترجمیک، به عنوان مبدع این خدمات در ایران، ارائه می‌شود.

مطالعه بیشتر


گارانتی خدمات

گارانتی خدمات دایمی

ترجمه سطوح تخصصی در هر زمینه علمی توسط مترجمی با تخصص علمی مرتبط با همان زمینه انجام گیرد که احتمال اشتباه مترجم را به شدت کاهش می‌دهد. روی تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد. بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

مطالعه بیشتر
ترجمه تخصصی علوم اجتماعی، ترجمه علوم اجتماعی، ترجمه مقاله علوم اجتماعی، ترجمه تخصصی مقالات علوم اجتماعی، ترجمه متون علوم اجتماعی، ترجمه کتاب رشته علوم اجتماعی، سایت ترجمه علوم اجتماعی، ترجمه تخصصی کتاب در رشته علوم اجتماعی، ترجمه آنلاین علوم اجتماعی، ترجمه علوم اجتماعی انگلیسی به فارسی، ترجمه رشته علوم اجتماعی فارسی به انگلیسی


چرا ترجمیک؟

همکاری با سازمان ها و شرکت ها
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
پلتفرم خدمات زبانی
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

محرمانگی اطلاعات
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
تحویل بخش به بخش
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
ارتباط مستقیم با مترجم
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.

آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکلوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی