ثبت سفارش
ثبت سفارش
ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

برای اخذ ویزای تحصیلی یا گردشگری به ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل خود نیاز دارید؟ می‌خواهید که بدون نیاز به مراجعه حضوری و با کم‌ترین دغدغه، ترجمه رسمی این مدرک را تهیه کنید؟ پس از خدمات ترجمه رسمی دارالترجمه آنلاین ترجمیک استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات نیازی به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید از خدمات تحویل و دریافت مدارک به وسیله پیک ترجمیک استفاده کنید.

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

درباره هزینه ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل سوالاتی برایتان طرح شده است؟ ما به این سوالات پاسخ می‌دهیم. تعرفه‌ ترجمه رسمی انواع مدارک، هرساله توسط اداره امور مترجمان قوه قضاییه تعیین و به دارالترجمه‌ها ابلاغ می‌شود. ما نیز در دارالترجمه آنلاین ترجمیک از این نرخ‌نامه پیروی می‌کنیم.
هزینه ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل، از زبان فارسی به انگلیسی، {{ 81000 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه رسمی این دانشنامه به سایر زبان‌ها، {{ 99000 | number: 0 | pNumber}} تومان است. البته توجه داشته باشید که برای هر سند، مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber }} برای هزینه خدمات دفتری به کل مبلغ ترجمه اضافه می‌شود.

هزینه ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

شرایط ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

شرایط ترجمه رسمی گواهی‌های اشتغال به تحصیل صادره از دانشگاه‌ها با گواهی‌های صادره از وزارت آموزش و پرورش متفاوت است. اگر دانش‌آموز هستید، معمولا گواهی اشتغال به تحصیل توسط مدرسه محل تحصیل صادر می‌شود و باید توسط سازمان آموزش و پرورش مهر شود. هم‌چنین در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه این مدرک هم نیاز دارید، با مراجعه به سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی باید صحت گواهی تایید شود و سپس برای تاییدات آن اقدام کنید.
اگر هم دانشجو هستید، گواهی اشتغال به تحصیل خود را باید از اداره آموزش دانشگاه دریافت کنید و سپس توسط مدیریت کل خدمات آموزشی دانشگاه مهر شود. معمولا ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل، تا ۳ ماه اعتبار دارد. هم‌چنین هنگام درخواست صدور گواهی، به سال و نيمسال حتما توجه کنید، زیرا در صورت اشتباه، گواهی به صورت کامل، فاقد اعتبار خواهد شد.

رعایت محرمانگی و حفظ اطلاعات سفارش و مشتری

ثبت سفارش ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل، تنها لازم است که به صفحه ثبت سفارش ترجمه رسمی مراجعه کنید. سپس نوع مدرک و زبان مقصد را انتخاب کنید. هم‌چنین شما باید اسکن گذرنامه خود را نیز بارگذاری کنید. پس از آن نوبت به تحویل اصل مدرک می‌رسد

برای تحویل اصل مدرک دو راه پیش روی شما وجود دارد: راه اول این است که مدارک خود را به صورت حضوری به دفتر دارالترجمه تحویل دهید. راه‌ دوم نیز این است که تحویل غیرحضوری مدارک را انتخاب کنید تا نماینده دارالترجمه آنلاین ترجمیک با مراجعه به آدرس شما، مدارک را از شما تحویل گیرد.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} تومان باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} تومان بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه رسمی نوعی ترجمه است که موردقبول سفارت‌خانه‌ها و نهادهای مختلف در خارج از کشور است. با این حال، بعضی سفارت‌خانه‌ها علاوه بر ترجمه رسمی از شما مدرکی مبنی بر تایید اصالت و درستی مدرک‌ و اسنادتان می‌خواهند. وظیفه صدور این تاییدات در ایران با دادگستری و وزارت امور خارجه است.
برای این که این تاییدات را اخذ کنید، ابتدا باید ترجمه رسمی مدارک خود را اخذ کنید. هم‌چنین برای این‌که این تاییدات را دریافت کنید، برای هر مدرک، گواهی‌های خاصی نیاز است که در سطور پیشین این مدارک را برای گواهی اشتغال به تحصیل توضیح دادیم. شما می‌توانید که اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را به نماینده دارالترجمه آنلاین ترجمیک بسپارید تا نیازی به صرف زمان بیشتر برای اخذ این تاییدات نداشته باشید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای گواهی اشتغال به تحصیل

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

بله، امکان ترجمه رسمی گواهی‌های اشتغال به تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان وجود دارد.
هزینه ترجمه رسمی گواهی اشتعال به تحصیل از زبان فارسی به انگلیسی مبلغ {{ 81000 | number: 0 | pNumber}} تومان برای ترجمه رسمی + مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به همراه ۹درصد مالیات ارزش افزوده است.
برای ترجمه رسمی ۱ تا ۳ سند، به ۲ تا ۴ روز کاری زمان نیاز است. در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید، ۴ تا ۷ روز به این زمان افزوده می‌شود.
شما می‌توانید مدارک خود را هم از طریق حضوری و هم به شیوه ارسال با پیک یا پست ارسال و پس از ترجمه رسمی، مدارک را به همراه ترجمه رسمی آن‌ها، به یکی از این شیوه‌ها تحویل بگیرید. برای هماهنگی ارسال و دریافت مدارک با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید.
در صورت نیاز به مشاوره ترجمه رسمی، کافی است که هر زمانی از شبانه روز با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
زبان‌های ترجمه

زبان‌های ترجمه

ترجمیک، یک پلتفرم جامع ترجمه و خدمات زبانی است که در بیش از ۳۰ زبان مختلف خدمات ارائه می‌کند. مهم‌ترین زبان‌های موجود عبارتند از: فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، چینی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، کره‌ایی، ژاپنی و اکراینی.

گارانتی دائمی خدمات

گارانتی دائمی خدمات

برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد.
بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند.

چرا ترجمیک؟

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

جامع‌ترین خدمات زبانی


سایت ترجمه ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی همانند در ایران است.

دانشگاه شریف

دانشگاه شریف


ترجمیک، شرکتی خلاق، دانشگاهی و توسعه‌یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف است.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه، خیال شما را در مورد کیفیت و پیشرفت پروژه آسوده خواهد کرد.

تیم پایش کیفی

تیم پایش کنترل کیفی


تیم پایش فنی به صورت مستمر، تک تک سفارش‌های سایت را از نظر کیفیت بررسی می‌کنند.