ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان از جمله اقدامات و پیش‌نیازهای مهاجرت تحصیلی و در برخی موارد، مهاجرت کاری است. ترجمیک با مجرب‌ترین مترجمان رسمی قوه قضاییه همکاری دارد و ریزنمرات شما را با بالاترین کیفیت ترجمه می‌کند.

ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

ترجمیک هزینه ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک از جمله ریزنمرات دبیرستان را بر اساس نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه تعیین می‌کند و هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌کند.

با این حال، عواملی همچون زبان ترجمه، مالیات و خدمات دفتری هزینه ترجمه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در حال حاضر ترجمه رسمی در ترجمیک به زبان‌های انگلیسی، روسی و فرانسوی انجام می‌شود و ۹درصد مالیات و {{ 40000| number:0 | pNumber}} به ازای خدمات دفتری اخذ می‌گردد. هزینه ترجمه رسمی انگلیسی ریزنمرات {{43200 | number: 0 | pNumber}} تومان و هزینه ترجمه به سایر زبان‌ها {{54000 | number: 0 | pNumber}} تومان می‌باشد.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

شرایط ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

برای ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان باید مهر و امضای آموزشگاه محل تحصیل و تاییدیه اداره کل آموزش و پرورش را ارائه دهید. برای دریافت تاییدیه آموزش و پرورش به سایت emt.medu.ir مراجعه کرده، کد رهگیری دریافت کنید و این کد را به دارالترجمه تحویل دهید.

توجه داشته باشید که تمامی ریزنمرات شما، صرف نظر از قبول یا رد شدن، ترجمه می‌شوند و تحت هیچ شرایطی امکان تغییر نمرات وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، برای تطابق املای دقیق نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات هویتی، باید به همراه ریزنمرات پاسپورت‌تان را نیز به ما تحویل دهید.

شرایط ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

ثبت سفارش ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان، نیازی به مراجعه حضوری ندارید. چراکه ترجمیک یک دارالترجمه آنلاین است! کافیست به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و مشخصات و جزئیات سفارش خود را وارد کنید و سپس از طریق یکی از راه‌های مراجعه حضوری یا استفاده از پیک دارالترجمه، مدارک‌تان را به دست ما برسانید.

در نظر داشته باشید که برای ترجمه رسمی مدارک، ارسال اسکن مدارک، کافی نیست و مترجم رسمی باید حتما اصل مدارک شما را مشاهده و بررسی کند. علاوه بر این، انتخاب گزینه پیک هزینه ترجمه را افزایش نمی‌دهد و تنها مبلغی برای ایاب و ذهاب پیک دریافت می‌شود. پس از این که سفارش شما ثبت شد، برای هماهنگی‌های نهایی با شما تماس گرفته می‌شود.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای ریزنمرات دبیرستان

وقت سفارت‌تان نزدیک است و علاوه بر ترجمه رسمی مدارک، به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز نیاز دارید؟ زمان کافی برای مراجعه حضوری به وزارت‌خانه‌ها ندارید؟ کافیست هنگام ثبت سفارش ترجمه رسمی، تیک اخذ تاییدات را بزنید تا مترجمان رسمی ما به نیابت از شما این کار را انجام دهند.

به این ترتیب، با پرداخت {{100000 | number:0 | pNumber}} برای تاییدیه دادگستری و {{30000 | number:0 | pNumber}} برای تاییدیه وزارت امور خارجه، در زمان مقرر مدارک ترجمه‌شده را به همراه مهر وزارت‌خانه‌ها دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که هزینه اخذ تاییدات، به ازای تعداد اسناد موردنظر شما محاسبه می‌شود. به عنوان مثال برای ۲ سند، هزینه ذکر شده را دوبرابر کنید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای ریزنمرات دبیرستان

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان

ملاک قیمت‌گذاری ترجمه همه مدارک، نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه است. طبق این نرخ‌نامه ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان معادل {{43200 | number: 0 | pNumber}} تومان می‌باشد.
به طور کلی، شما باید حداکثر ۴ روز کاری برای ترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان در نظر بگیرید. البته روز ثبت سفارش و پنجشنبه در شمارش روزها محاسبه نمی‌شود.
بله، در صورت نیاز به صفحه ترجمه رسمی فوری مراجعه کنید.
معمولا تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه تا ۱ هفته کاری طول می‌کشد. تعطیلات رسمی و پنجشنبه نیز در شمارش روزها محاسبه نمی‌شود.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. کلیک کنید.
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲