ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

ترجمه ریزنمرات ارشد، یکی از مهم‌ترین ملزوماتی است که افراد برای مهاجرت و تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور نیاز دارند. دارالترجمه آنلاین ترجمیک با همکاری بهترین مترجمان رسمی قوه قضاییه، برای ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد و سایر مقاطع در خدمت شماست.

ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

تعرفه ترجمه رسمی ترجمیک، مطابق نرخ‌نامه مصوب قوه قضاییه است. طبق این نرخ‌نامه هزینه ترجمه ریزنمرات، به ازای تعداد ترم‌ها و تعداد دروس بستگی دارد.

نرخ‌نامه قوه قضاییه به ازای یک سند و بر اساس عواملی مثل زبان ترجمه (انگلیسی، روسی یا فرانسوی) اعلام شده است. به عنوان مثال هزینه ترجمه انگلیسی ریزنمرات ارشد {{46800 | number: 0 | pNumber}} توماناست. علاوه بر این، هزینه خدمات دفتری (b>{{ 40000| number:0 | pNumber}}) و ۹درصد مالیات نیز روی فاکتور نهایی محاسبه می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

شرایط ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

دانشجویان دانشگاه‌های دولتی، پیام نور و علمی کاربردی باید پیش از اقدام برای ترجمه ریزنمرات ارشد، از طریق سامانه سجاد، تعهد خدمت خود را لغو کرده و تاییدات وزارت علوم و تحقیقات را دریافت کنند. ریزنمرات دانشجویان دانشگاه‌های آزاد، با دریافت تاییدیه از سامانه استعلام مدارک تحصیلی، قابل ترجمه است. دانشجویان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی نیز تنها با تایید وزارت بهداشت و آموزش کشور قابل انجام است.

همچنین صرف نظر از دانشگاهی که در آن تحصیل کرده‌اید، بهتر است ترجمه غیررسمی ریزنمرات خود را از دانشگاه دریافت کنید و به دارالترجمه تحویل دهید. به این ترتیب، احتمال خطا در املای نام دروس تخصصی به حداقل می‌رسد.

شرایط ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

ثبت سفارش ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

سهولت و سادگی ثبت سفارش ترجمه رسمی، یکی از بهترین ویژگی‌های دارالترجمه آنلاین ترجمیک است. کافیست به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و تعداد و مشخصات اسناد موردنظر خود را وارد کنید. سپس هزینه نهایی و زمان تحویل سفارش را بررسی کرده و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید. در گام آخر نوبت به ارسال مدارک می‌رسد.

برای تحویل مدارک، می‌توانید به صورت حضوری اقدام کنید یا از خدمات پیک دارالترجمه استفاده کنید. پیک ترجمیک در محل موردنظر شما حاضر می‌شود و مدارک را تحویل می‌گیرد. در پایان نیز مدارک ترجمه‌شده به همراه مهم مترجم رسمی به شما تحویل داده می‌شود. با استفاده از این امکان، هزینه ترجمه را تغییر نمی‌کند و تنها هزینه پیک روی فاکتور لحاظ می‌گردد.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای ریزنمرات ارشد

ترجمه رسمی مدارک و تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، برادرهای دوقلویی هستند که تقریبا همیشه به هم نیاز دارند و اعتبار یکدیگر را تکمیل می‌کنند. به عبارت دیگر، مراجع قضایی بعضی کشورها ترجمه مدارک را به‌تنهایی بررسی نمی‌کنند و به تاییدات نیز نیاز دارند.

اگر شما هم به تاییدات این وزارت‌خانه‌ها نیاز دارید، از خدمات ما استفاده کنید! به این ترتیب، نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و در زمان و هزینه صرفه‌جویی بیشتری می‌کنید. لذا حتما هنگام ثبت سفارش، تیک گزینه مربوط به اخذ تاییدات را بزنید و هزینه این خدمات را پرداخت کنید. مهر وزات‌خانه‌های دادگستری و وزارت امور خارجه روی مدارک شما درج می‌شود و در زمان مقرر به دست‌تان می‌رسد.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای ریزنمرات ارشد

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد

هزینه ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد مطابق نرخ‌نامه قوه قضاییه است و معادل {{46800 | number: 0 | pNumber}} تومان است.
بله. ترجمه رسمی فوری یکی از خدمات ترجمیک است که با پرداخت هزینه بیشتر انجام می‌شود. برای استفاده از این خدمات کلیک کنید.
بله، در صورت تمایل به استفاده از خدمات غیرحضوری، اصل مدارک را از طریق پیک دارالترجمه برای ما ارسال کنید.
کافیست هنگام ثبت سفارش تیک گزینه مربوطه را بزنید و هزینه را پرداخت کنید. البته باید مدارک لازم را نیز با توجه به نوع مدرک و دانشگاه محل تحصیل دریافت کنید.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
gift
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲