ترجمه رسمی قبض آب، برق، تلفن و مالیات

ترجمه رسمی قبض آب، برق، تلفن و مالیات

یکی از خدمات مورد نیاز بعضی افراد برای وریفای کردن کیف پول‌های الکترونیکی و برای اخذ ویزای بعضی کشورها، ترجمه رسمی قبوض مانند قبض آب، قبض برق، قبض تلفن و قبض تلفن است.

دارالترجمه آنلاین ترجمیک، خدمات ترجمه رسمی را برای این مدارک بدون نیاز به مراجعه حضوری ارائه می‌دهد. تنها کافی است که با چند کلیک، سفارش خود را ثبت کنید.

ترجمه رسمی قبض آب، برق، تلفن و مالیات
پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی شبانه روزی پشتیبانی
محرمانگی بالا محرمانگی بالا محرمانگی بالا
عدم نیاز به مراجعه حضوری عدم نیاز به مراجعه حضوری بدون مراجعه حضوری
اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و دادگستری اخذ تاییدات

هزینه ترجمه رسمی انواع قبوض

تعرفه‌های ترجمه رسمی انواع مدارک، توسط اداره امور مترجمان قوه قضاییه به دارالترجمه‌ها ابلاغ می‌شود. ما در موسسه ترجمیک، از این نرخ‌نامه پیروی می‌کنیم. بنابراین در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی انواع قبوض، هیچ‌گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود.

هزینه ترجمه رسمی قبض آب، برق، تلفن و مالیات، از زبان فارسی به انگلیسی، {{90000 | number: 0 | pNumber}} تومان وهزینه ترجمه رسمی قبض آب، برق، تلفن و مالیات به سایر زبان‌ها، {{108000 | number: 0 | pNumber}} تومان است. البته توجه داشته باشید که برای هر سند، مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} برای هزینه خدمات دفتری به کل مبلغ ترجمه اضافه می‌شود.

ثبت سفارش
هزینه ترجمه رسمی شناسنامه

شرایط ترجمه رسمی قبض‌ آب، تلفن، برق و مالیات

اگر به ترجمه رسمی قبوض آب، تلفن، برق و گاز تنها با مهر مترجم رسمی نیاز دارید، کافی است که به سایت اداره مربوطه مراجعه و قبض‌های انتخاب‌شده را دریافت کنید. اما اگر علاوه بر مهر مترجم رسمی، به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه هم برای این قبوض نیاز داشتید، پس از دریافت قبض، باید آن را به سازمان مربوطه (مثلا سازمان برق) ببرید تا آن را مهر کنند.

برای قبوض مالیاتی، هم برای ترجمه رسمی و هم برای اخذ تاییدات، قبض شما باید توسط سازمان امور مالیاتی کشور مهر شوند. توجه داشته باشید که ترجمه رسمی تنها بر مبنی اطلاعاتی که در قبض شما است، صورت می‌گیرد. به همین دلیل به هیچ عنوان امکان تغییر اطلاعات آن بنا بر درخواست کارفرما وجود ندارد.

شرایط ترجمه رسمی قبض‌ آب، تلفن، برق و مالیات

ثبت سفارش ترجمه رسمی قبض‌ آب، تلفن، برق و مالیات

ثبت سفارش ترجمه رسمی قبوض در ترجمیک به سادگی انجام می‌شود. اگر در هر مرحله‌ای هم با مشکل مواجه شدید، کافی است که با واحد مشاوره ترجمه رسمی دارالترجمه آنلاین ترجمیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برای ثبت سفارش، ابتدا نوع مدرک و زبان مقصد را مشخص و بعد از آن، شیوه تحویل مدارک را انتخاب کنید.

برای تحویل مدارک دو گزینه پیش‌روی شما است. در حالت اول، به صورت حضوری مدارک را تحویل می‌دهید. در حالت دوم، نماینده ترجمیک در آدرسی که ثبت کرده‌اید، حضور می‌یابد و مدارک را از شما تحویل می‌گیرد. پس از اتمام فرایند ترجمه رسمی، اصل مدارک به همراه ترجمه رسمی آن‌ها به شما تحویل داده می‌شود.

ثبت سفارش

پیک رایگان برای ترجمه رسمی مدارک

برای ترجمه رسمی غیرحضوری مدارک شما، پیک برای ارسال و دریافت مدارک در آدرس موردنظر شما حضور می‌یابد. اگر محل سکونت شما در محدوده مشخص شده زیر است، برای سفارش‌هایی که هزینه ترجمه آن کمتر از {{ 4000000| number:0 | pNumber}} باشد، هزینه ارسال پیک {{ 120000| number:0 | pNumber}} بوده و برای مبالغ بیشتر، پیک به طور کامل رایگان است.

برای شهرستان‌های استان تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند و سایر استان‌ها، هزینه پیک یا پست بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود.

پیک ترجمیک

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای قبوض

بعضی از سفارت‌خانه‌‌ها و نهادها از شما مدرکی مبنی بر این‌که ترجمه رسمی مدارک شما مورد تایید دولت کشورتان است، می‌خواهند. در این حالت شما ابتدا باید سفارش ترجمه رسمی خود را ثبت و با توجه به نوع مدرک، اقداماتی را انجام دهید. سپس برای اخذ تاییدات، به دادگستری و وزارت امور خارجه مراجعه کنید.

برای اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، دو حالت وجود دارد. در حالت اول، خودتان برای اخذ این تاییدات به این نهادها مراجعه می‌کنید. در حالت دوم، این کار را به نماینده ترجمیک می‌سپارید. برای استفاده از این گزینه، هنگام ثبت سفارش ترجمه رسمی ذکر کنید که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید.

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برای قبوض

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک

ترجمیک به کمک مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه و مترجمان معتمد سفارت کشورهای مختلف، خدمات ترجمه رسمی آنلاین ارائه می‌کند. این خدمات عمدتا برای ترجمه رسمی مدارک به زبان‌های انگلیسی، روسی، فرانسوی و ... ارائه می‌شود.

زبان‌های ترجمه رسمی در ترجمیک آدرس‌های ضروری خدمات ترجمه رسمی

تمام خدمات ترجمه رسمی در ترجمیک کاملا آنلاین انجام می‌شود. با این وجود برای آسودگی خیال شما مخاطبان گرامی، لیستی از آدرس‌های مورد نیاز در حوزه خدمات ترجمه رسمی (بیشتر برای تایید مدارک) را جمع‌آوری کرده‌ایم.

آدرس‌های ضروری برای ترجمه رسمی

راهنمای ویدیویی مراحل ترجمه رسمی

ترجمه رسمی قوانین و شرایط خاصی دارد. با توجه به تعداد اسناد و شرایط متفاوت افراد، پیچیدگی‌های زیادی در ترجمه رسمی به وجود آمده است. ما در ترجمیک با تجربه چندساله‌ای که در زمینه ترجمه رسمی داریم، ویدیوهای زیر را در جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیندهای ترجمه رسمی آماده کرده‌ایم.

ترجمه رسمی

سوالات متداول ترجمه رسمی قبوض

هزینه ترجمه رسمی مبلغ {{90000 | number: 0 | pNumber}} تومان برای ترجمه رسمی + مبلغ {{ 40000| number:0 | pNumber}} تومان برای هزینه خدمات دفتری به همراه ۹درصد مالیات ارزش افزوده است.
برای ترجمه رسمی ۱ تا ۳ سند، به ۲ تا ۴ روز کاری زمان نیاز است. در صورتی که به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارید، ۴ تا ۷ روز به این زمان افزوده می‌شود.
بله، کافی است که گزینه تحویل مدارک به وسیله پیک را انتخاب کنید.
علاوه بر ترجمه رسمی این مدارک، به مهرهای سازمان‌های مربوطه نیز نیاز است. یعنی شما باید قبض آب، برق، تلفن و مالیات خود را به سازمان صادرکننده اصل ببرید تا آن را مهر کنند. پس از تحویل ترجمه رسمی قبوض، باید برای اخذ تاییدات، به دادگستری و وزارت امور خارجه مراجعه کنید.
کافی است با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا واحد پشتیبانی ترجمه رسمی شما را راهنمایی کنند.
مشاهده سوالات بیشتر


چرا ترجمیک؟

gift
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
gift
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
gift
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد. بیشتر..
gift
نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. کلیک کنید.
gift
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
gift
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

درباره ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن (ترجمیک) محفوظ است.
www.tarjomic.com - ۱۴۰۲