ترجمه رسمی عربی
ترجمیک، خدمات ویژه ترجمه رسمی از فارسی به عربی ارائه می‌نماید. ما به کمک همکاری 6 دارالترجمه همکار در سراسر تهران، ترجمه رسمی مدارک شما را به عربی انجام می‌دهیم. با توجه به آنلاین بودن کلیه فرآیندهای ترجمیک، شما می‌توانید با خیال راحت ترجمه خود را به ما بسپارید تا آن را در اسرع وقت برای شما آماده نماییم.فرقی نمی‌کند که می‌خواهید شناسنامه خود را به عربی ترجمه کنید یا ترجمه رسمی نامه تمکن مالی و یا ترجمه رسمی نامه صرافی را به عربی بخواهید؛ بهترین دارالترجمه‌های فعال در زمینه ترجمه رسمی عربی ، با ترجمیک همکار هستند. ما با بهره‌گیری از فناوری جدید، راحتی و سرعت را به فرآیند ترجمه رسمی اضافه کرده‌ایم.

تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری برای عربی

وقتی می‌خواهید یک مدرک را به نماینده یک کشور خارجی تحویل دهید، معمولاً از شما درخواست می‌شود، آن سند را به تایید دولت خود برسانید. به همین منظور اداره خاصی در وزارت خارجه و وزارت دادگستری ایجاد شده که مدارک قابل ارائه به سایر کشورها را تایید می‌نمایند. به این منظور، ابتدا دارالترجمه، مدارک ارائه شده از سوی شما را ترجمه می‌نماید و سپس نسبت به گرفتن تاییدیه از این دو وزارت اقدام می‌کند.

در اغلب موارد، تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری مورد نیاز سفارت فرانسه نیست و بنابراین لازم نیست متحمل این هزینه شوید. اما برای این که اطمینان بیشتری داشته باشید، در هر مورد، حتما از سفارت پرس و جو کنید تا در صورت لزوم اخذ تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری نیز برای شما انجام شود.

توجه: در صورت درخواست ترجمه توسط مترجم معتمد سفارت، نیازی به پرداخت هزینه تاییدیه وزارت خارجه نخواهید داشت. ترجمه رسمی فرانسه در ترجمیک منحصرا توسط مترجم رسمی سفارت فرانسه صورت می‌گیرد و دارای بالاترین کیفیت است.

ترجمه معتمد سفارت فرانسه

سفارت فرانسه، به طور کلی ترجمه ارائه شده توسط مترجمان رسمی قوه قضائیه ایران را می‌پذیرد. منتهی در سایت خود نام چند مترجم رسمی و دفتر ترجمه را به عنوان مترجمان اصلی یا در اصلاح مترجم معتمد سفارت فرانسه ارائه کرده است. لیست دقت این افراد را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

ترجمیک خدمات ترجمه توسط مترجم معتمد سفارت فرانسه را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از این لینک سفارش ترجمه رسمی خود را ثبت کنید.

تعرفه و نرخ ترجمه رسمی عربی

نرخ ترجمه رسمی به زبان‌های مختلف، هر ساله از سوی قوه قضائیه در قالب نرخ نامه ترجمه رسمی ارائه می شود. همه دارالترجمه‌ها خدمات خود را در قالب این نرخ نامه ارائه می‌کنند. برای اطلاع از آخرین نرخ‌های ترجمه رسمی عربی به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعرفه ترجمه رسمی عربی

روش ترجمه رسمی مدارک از عربی به فارسی

برای ترجمه رسمی مدارک از عربی به فارسی، می‌بایست یکی از دو روش زیر طی شود:

روش اول: در این روش لازم است مدارک شما به تایید وزارت خارجه کشور صادر کننده مدرک برسد. برای مشورت در این زمینه با ما تماس بگیرید.

روش دوم: در این روش، می‌توانید مدارک خود را به تایید کنسولگری ایران در کشور صادرکننده مدرک برسانید و سپس امضا و مهر کنسولگری ایران را در وزارت خارجه ایران، تایید کنید. با داشتن این دو تاییدیه، دارالترجمه قادر به ترجمه رسمی مدارک عربی به فارسی خواهد بود.

ترجمه متون عربی

علاوه بر خدمات ترجمه رسمی، خدمات ترجمه متون عادی عربی ، ترجمه شفاهی و همزمان عربی و ترجمه فیلم عربی به فارسی نیز در ترجمیک صورت می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید یا سفارش خود را ارسال کنید.

ترجمه رسمی مدارک به عربی، ترجمه رسمی شناسنامه به عربی، ترجمه رسمی عربی، ترجمه رسمی آنلاین، تعرفه ترجمه رسمی عربی ترجمه رسمی آنلاین، قیمت ترجمه عربی به فارسی، دارالترجمه عربی طرشت، دارالترجمه عربی صادقیه ، دارالترجمه عربی معتمد سفارت، دارالترجمه رسمی فرانسه تجریش، دارالترجمه رسمی فرانسه انقلاب، ترجمه رسمی معتمد سفارتترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ثبت
سفارش