ترجمه رسمی فرانسوی
ترجمیک، خدمات ویژه ترجمه رسمی از فارسی به فرانسوی ارائه می‌نماید. ما به کمک همکاری 6 دارالترجمه همکار در سراسر تهران، ترجمه رسمی مدارک شما را به فرانسوی انجام می‌دهیم. با توجه به آنلاین بودن کلیه فرآیندهای ترجمیک، شما می‌توانید با خیال راحت ترجمه خود را به ما بسپارید تا آن را در اسرع وقت برای شما آماده نماییم.

توجه: ترجمه رسمی فرانسوی در ترجمیک، منحصرا توسط مترجم معتمد سفارت انجام می‌شود و بنابراین نیازی به دریافت تاییدیه وزارت خارجه و وزارت دادگستری و پرداخت هزینه مربوطه نخواهید داشت. لیست مترجمان معتمد سفارتفرقی نمی‌کند که می‌خواهید شناسنامه خود را به فرانسوی ترجمه کنید یا ترجمه رسمی نامه تمکن مالی و یا ترجمه رسمی نامه صرافی را به فرانسوی بخواهید؛ بهترین دارالترجمه‌های فعال در زمینه ترجمه رسمی فرانسوی ، با ترجمیک همکار هستند. ما با بهره‌گیری از فناوری جدید، راحتی و سرعت را به فرآیند ترجمه رسمی اضافه کرده‌ایم.


راهنمای ویدئویی سوالات رایج ترجمه رسمی

ترجمه رسمی، قوانین و شرایط خاصی دارد که با توجه به تعدد اسناد و شرایط افراد مختلف، پیچیدگی‌های زیادی دارد. ما سعی کرده‌ایم به سوالات رایج مشتریان در طی سال‌های اخیر، جواب آن‌ها را به صورت ویدئوهایی آماده نماییم. امیدواریم با مشاهده این ویدئوهای کوتاه، جواب سوالات خود را بیابید. در هر حال، برای پاسخگویی به سوالات شما از طریق شماره تماس بالای این صفحه در خدمت شما هستیم.

قیمت خدمات ترجمه رسمی آنلاین بیشتر از خدمات حضوری ترجمه رسمی است؟

خیر، قیمت‌ها دقیقا مطابق نرخ‌نامه ترجمه رسمی ابلاغی از اداره مترجمین رسمی قوه قضائیه است و هیچ مبلغ اضافه ای دریافت نمی گردد.

آیا باید حتما به دفتر دارالترجمه مراجعه کنم؟

خیر، فقط اصل مدارک باید به رویت مترجم رسمی برسد. در صورتی که پیک را انتخاب نمایید، پیک دارالترجمه برای دریافت مدارک به شما مراجعه خواهد کرد و نیاز به ترجمه حضوری شما در هیچ مرحله‌ای نیست.

آیا تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دریافت خواهد شد؟ هزینه آن به چه شکل است؟

بله، هزینه دقیق برابر مبلغی است که این وزارتخانه‌ها دریافت می‌کنند و مبلغ اضافه ای دریافت نمی‌گردد.

آیا امکان ترجمه رسمی فوری در ترجمیک وجود دارد؟

بله، با انتخاب گزینه ترجمه رسمی فوری، تقریبا زمان تحویل مدارک نصف می‌شود. دقت کنید زمان مورد نیاز برای تاییده‌ها بستگی به وزارت‌خانه‌ها دارد.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸
۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶


تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری برای فرانسوی

وقتی می‌خواهید یک مدرک را به نماینده یک کشور خارجی تحویل دهید، معمولاً از شما درخواست می‌شود، آن سند را به تایید دولت خود برسانید. به همین منظور اداره خاصی در وزارت خارجه و وزارت دادگستری ایجاد شده که مدارک قابل ارائه به سایر کشورها را تایید می‌نمایند. به این منظور، ابتدا دارالترجمه، مدارک ارائه شده از سوی شما را ترجمه می‌نماید و سپس نسبت به گرفتن تاییدیه از این دو وزارت اقدام می‌کند.

در اغلب موارد، تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری مورد نیاز سفارت فرانسه نیست و بنابراین لازم نیست متحمل این هزینه شوید. اما برای این که اطمینان بیشتری داشته باشید، در هر مورد، حتما از سفارت پرس و جو کنید تا در صورت لزوم اخذ تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری نیز برای شما انجام شود.

توجه: در صورت درخواست ترجمه توسط مترجم معتمد سفارت، نیازی به پرداخت هزینه تاییدیه وزارت خارجه نخواهید داشت. ترجمه رسمی فرانسه در ترجمیک منحصرا توسط مترجم رسمی سفارت فرانسه صورت می‌گیرد و دارای بالاترین کیفیت است.

ترجمه معتمد سفارت فرانسه

سفارت فرانسه، به طور کلی ترجمه ارائه شده توسط مترجمان رسمی قوه قضائیه ایران را می‌پذیرد. منتهی در سایت خود نام چند مترجم رسمی و دفتر ترجمه را به عنوان مترجمان اصلی یا در اصلاح مترجم معتمد سفارت فرانسه ارائه کرده است. لیست دقت این افراد را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

ترجمیک خدمات ترجمه توسط مترجم معتمد سفارت فرانسه را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از این لینک سفارش ترجمه رسمی خود را ثبت کنید.

تعرفه و نرخ ترجمه رسمی فرانسوی

نرخ ترجمه رسمی به زبان‌های مختلف، هر ساله از سوی قوه قضائیه در قالب نرخ نامه ترجمه رسمی ارائه می شود. همه دارالترجمه‌ها خدمات خود را در قالب این نرخ نامه ارائه می‌کنند. برای اطلاع از آخرین نرخ‌های ترجمه رسمی فرانسوی به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعرفه ترجمه رسمی فرانسوی

روش ترجمه رسمی مدارک از فرانسوی به فارسی

برای ترجمه رسمی مدارک از فرانسوی به فارسی، می‌بایست یکی از دو روش زیر طی شود:

روش اول: در این روش لازم است مدارک شما به تایید وزارت خارجه کشور فرانسویه (کشور صادر کننده مدرک) برسد. برای مشورت در این زمینه با ما تماس بگیرید.

روش دوم: در این روش، می‌توانید مدارک خود را به تایید کنسولگری ایران در فرانسویه برسانید و سپس امضا و مهر کنسولگری ایران را در وزارت خارجه ایران، تایید کنید. با داشتن این دو تاییدیه، دارالترجمه قادر به ترجمه رسمی مدارک فرانسوی به فارسی خواهد بود.

ترجمه متون فرانسوی

علاوه بر خدمات ترجمه رسمی، خدمات ترجمه متون عادی فرانسوی ، ترجمه شفاهی و همزمان فرانسوی و ترجمه فیلم فرانسوی به فارسی نیز در ترجمیک صورت می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید یا سفارش خود را ارسال کنید.

ترجمه رسمی مدارک به فرانسوی، ترجمه رسمی شناسنامه به فرانسوی، ترجمه رسمی فرانسوی، ترجمه رسمی آنلاین، تعرفه ترجمه رسمی فرانسوی ترجمه رسمی آنلاین، قیمت ترجمه فرانسوی به فارسی، دارالترجمه فرانسوی طرشت، دارالترجمه فرانسوی صادقیه ، دارالترجمه فرانسوی معتمد سفارت، دارالترجمه رسمی فرانسه تجریش، دارالترجمه رسمی فرانسه انقلاب، ترجمه رسمی معتمد سفارتترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ثبت
سفارش