ثبت
سفارش

دارالترجمه رسمی ترجمیک محله سهروردی

ترجمه رسمی مدارک و اسناد نیاز ضروری بسیاری از افراد برای درخواست‌های مختلفی مانند مهاجرت کاری، تحصیلی، بستن قراردادهای تجاری و ... بوده است. ترجمیک با بررسی این نیاز پلتفرمی را برای را به صورت آنلاین ایجاد کرده که ترجمه رسمی مدارک بدون نیاز به مراجعه حضوری از سراسر ایران در آن انجام می‌شود.

    ثبت سفارش      ماشین حساب ترجمه قیمت ترجمه
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
تاییدیه
تاییدیه
چرا ترجمیک؟
چرا ترجمیک؟

دارالترجمه رسمی ترجمیک محله سهروردی

با شیوع ویروس کرونا و همه‌گیری پیش آمده، دفتر ترجمه ترجمیک شرایطی ایجاد کرده تا شما بتوانید به‌راحتی مدارک مورد نیاز خود با هدف مهاجرت تحصیلی و شغلی و یا همکاری با سازمان‌های خارج از کشور را به‌صورت آنلاین ترجمه رسمی کنید.

از طریق این سایت، نه تنها به یک دارالترجمه بلکه به خدمات چندین دارالترجمه رسمی آنلاین دسترسی دارید و ضمن دریافت قیمت رقابتی و مطابق با نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه، در نهایت به آسانی اسناد و مدارک ترجمه شده خود را با پیک و یا از طریق نزدیک‌ترین دارالترجمه به محل زندگی و یا کارتان در محدوده طرشت، دریافت می‌کنید.

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید شماره خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود:در صورت وجود هرگونه سوال درخصوص ثبت سفارش ترجمه رسمی ویژه محدوده طرشت، با پشتیبانی دفتر ترجمه ترجمیک تماس بگیرید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان دارالترجمه راهنمایی شوید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک شامل چند مرحله ساده است. در ادامه این چند مرحله ساده را مرور می‌کنیم.

ترجمه رسمی آنلاین

خدمات پیک ترجمیک در شهر تهران در منطقه ۲ محدوده طرشت با نرخ ثابت ۲۰ هزارتومان برای رفت و برگشت ارائه می‌شودمحلات خارج از محدوده طرشت، هزینه پیک بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود. همچنین می‌توانید مدارک را با مراجعه حضوری به دارالترجمه تحویل دهید.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک

یکی از مهم‌ترین خدماتی که در حوزه ترجمه قرار می‌گیرد، ترجمه رسمی است. بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، برای انجام فعالیت‌های خود که در ارتباط با خارج از کشور است، نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود دارند.

هم‌چنین افرادی که تصمیم به مهاجرت با هدف دریافت بورسیه تحصیلی و یا فرصت شغلی دارند، ضروری است برخی اسناد و مدارک خود را به‌صورت رسمی و به زبان کشور مقصد ترجمه کنند.

ترجمه رسمی در ترجمیک توسط مترجمین متخصص با دانش حقوقی و با مهر و امضای قوه قضاییه در سربرگ مخصوص آن با تضمین بالاترین کیفیت صورت می‌گیرد.

دفتر ترجمه ترجمیک با حضور مترجمان دارالترجمه قوه قضاییه و مجوز این قوه، آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی در سراسرایران است.

تیم تولید محتوای دفتر ترجمه ترجمیک، تمامی سوالات شما پیرامون دارالترجمه رسمی، مترجم رسمی، ترجمه رسمی آنلاین، ترجمه رسمی فوری، نرخ و زمان ترجمه، تأیید ترجمه در سفارت‌ها و هزینه ترجمه در دارالترجمه را در بخش ترجمه رسمی اسناد و مدارک ترجمیک آورده است.

برای دسترسی آسان به مزایای خدمات ترجمه رسمی در هر نقطه ایران، به منوی در نظر گرفته شده برای شهر مورد نظر خود مراجعه کنید.

اگر خدمات ترجمه رسمی خود را یک روزه یا دو روزه نیاز دارید، صفحه خدمات ترجمه رسمی فوری را ببینید.

مشاوره رایگان

ترجمه رسمی از جمله خدماتی‌ بوده که دارای قوانین وضع شده از سوی نهادهای قضایی است. چگونگی انجام آن توسط مترجم رسمی، تاییدیه‌هایی که برای ترجمه هر مدرک باید اخذ شود، امکان اخذ تاییدیه قوه قضاییه و دادگستری و ... از جمله سوال‌هایی است که پشتیبانی ترجمیک به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل نیز به شما پاسخ می‌دهد.
تایید مدارک پیش از ارسال نهایی و قبل از پرینت

یکی از دغدغه‌های افراد در زمان مراجعه به دارالترجمه این است که آیا این مدرک قابلیت ترجمه را دارد؟ در ترجمیک شما می‌توانید با ارسال اسکن و یا عکس باکیفیت از مدرک خود به صورت آنلاین از این موضوع مطلع شوید.
همچنین پس از انجام ترجمه نیز شما می‌توانید ترجمه مدرک خود را به صورت دقیق بررسی کرده و در صورت تایید از جهت بدون اشکال بودن آن، بقیه مراحل ترجمه طی شود.


قیمت خدمات ترجمه رسمی آنلاین بیشتر از خدمات حضوری ترجمه رسمی است؟

خیر، قیمت‌ها دقیقا مطابق نرخ‌نامه ترجمه رسمی ابلاغی از اداره مترجمین رسمی قوه قضائیه است و هیچ مبلغ اضافه ای دریافت نمی گردد.

آیا باید حتما به دفتر دارالترجمه مراجعه کنم؟

خیر، فقط اصل مدارک باید به رویت مترجم رسمی برسد. در صورتی که پیک را انتخاب نمایید، پیک دارالترجمه برای دریافت مدارک به شما مراجعه خواهد کرد و نیاز به ترجمه حضوری شما در هیچ مرحله‌ای نیست.

آیا تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دریافت خواهد شد؟ هزینه آن به چه شکل است؟

بله، هزینه دقیق برابر مبلغی است که این وزارتخانه‌ها دریافت می‌کنند و مبلغ اضافه ای دریافت نمی‌گردد.

آیا امکان ترجمه رسمی فوری در ترجمیک وجود دارد؟

بله، با انتخاب گزینه ترجمه رسمی فوری، تقریبا زمان تحویل مدارک نصف می‌شود. دقت کنید زمان مورد نیاز برای تاییده‌ها بستگی به وزارت‌خانه‌ها دارد.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸
۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

دارالترجمه در، دارالترجمه در سینما پایتخت، دارالترجمه در سبلان، دارالترجمه در امام حسین، دارالترجمه در مصلا، دارالترجمه در سیدخندان، دارالترجمه در بهار شیراز، دارالترجمه در عباس‌آباد، دارالترجمه در مجیدیه، دارالترجمه در استاد حسن بنا، ترجمه رسمی، ترجمه رسمی آنلاین، هزینه ترجمه رسمی، ترجمه رسمی مدارک، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی، ترجمه رسمی ویزا، ترجمه رسمی آلمانی، دارالترجمه ترجمیک، دفتر ترجمه ترجمیک، ترجمه از فارسی به انگلیسی، اسناد و مدارک، مترجم رسمی


چرا ترجمیک؟

همکاری با سازمان ها و شرکت ها
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
پلتفرم خدمات زبانی
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک

ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود.
محرمانگی اطلاعات
محرمانگی بالای اسناد مشتری

همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.
تیم پایش کیفی
تیم پایش کیفی

تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارش‌ها نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی