ثبت
سفارش

دارالترجمه رسمی ترجمیک محله ولنجک

ترجمه رسمی مدارک و اسناد نیاز ضروری بسیاری از افراد برای درخواست‌های مختلفی مانند مهاجرت کاری، تحصیلی، بستن قراردادهای تجاری و ... بوده است. ترجمیک با بررسی این نیاز پلتفرمی را برای را به صورت آنلاین ایجاد کرده که ترجمه رسمی مدارک بدون نیاز به مراجعه حضوری از سراسر ایران در آن انجام می‌شود.

    ثبت سفارش      ماشین حساب ترجمه قیمت ترجمه
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
تاییدیه
تاییدیه
چرا ترجمیک؟
چرا ترجمیک؟

دارالترجمه رسمی ترجمیک محله ولنجک

با شیوع ویروس کرونا و همه‌گیری پیش آمده، دفتر ترجمه ترجمیک شرایطی ایجاد کرده تا شما بتوانید به‌راحتی مدارک مورد نیاز خود با هدف مهاجرت تحصیلی و شغلی و یا همکاری با سازمان‌های خارج از کشور را به‌صورت آنلاین ترجمه رسمی کنید.

از طریق این سایت، نه تنها به یک دارالترجمه بلکه به خدمات چندین دارالترجمه رسمی آنلاین دسترسی دارید و ضمن دریافت قیمت رقابتی و مطابق با نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه، در نهایت به آسانی اسناد و مدارک ترجمه شده خود را با پیک و یا از طریق نزدیک‌ترین دارالترجمه به محل زندگی و یا کارتان در محدوده طرشت، دریافت می‌کنید.

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید شماره خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود:در صورت وجود هرگونه سوال درخصوص ثبت سفارش ترجمه رسمی ویژه محدوده طرشت، با پشتیبانی دفتر ترجمه ترجمیک تماس بگیرید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان دارالترجمه راهنمایی شوید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک شامل چند مرحله ساده است. در ادامه این چند مرحله ساده را مرور می‌کنیم.

ترجمه رسمی آنلاین

خدمات پیک ترجمیک در شهر تهران در منطقه ۲ محدوده طرشت با نرخ ثابت ۲۰ هزارتومان برای رفت و برگشت ارائه می‌شودمحلات خارج از محدوده طرشت، هزینه پیک بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود. همچنین می‌توانید مدارک را با مراجعه حضوری به دارالترجمه تحویل دهید.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک

یکی از مهم‌ترین خدماتی که در حوزه ترجمه قرار می‌گیرد، ترجمه رسمی است. بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها و دانشگاه‌ها، برای انجام فعالیت‌های خود که در ارتباط با خارج از کشور است، نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود دارند.

هم‌چنین افرادی که تصمیم به مهاجرت با هدف دریافت بورسیه تحصیلی و یا فرصت شغلی دارند، ضروری است برخی اسناد و مدارک خود را به‌صورت رسمی و به زبان کشور مقصد ترجمه کنند.

ترجمه رسمی در ترجمیک توسط مترجمین متخصص با دانش حقوقی و با مهر و امضای قوه قضاییه در سربرگ مخصوص آن با تضمین بالاترین کیفیت صورت می‌گیرد.

دفتر ترجمه ترجمیک با حضور مترجمان دارالترجمه قوه قضاییه و مجوز این قوه، آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی در سراسرایران است.

تیم تولید محتوای دفتر ترجمه ترجمیک، تمامی سوالات شما پیرامون دارالترجمه رسمی، مترجم رسمی، ترجمه رسمی آنلاین، ترجمه رسمی فوری، نرخ و زمان ترجمه، تأیید ترجمه در سفارت‌ها و هزینه ترجمه در دارالترجمه را در بخش ترجمه رسمی اسناد و مدارک ترجمیک آورده است.

برای دسترسی آسان به مزایای خدمات ترجمه رسمی در هر نقطه ایران، به منوی در نظر گرفته شده برای شهر مورد نظر خود مراجعه کنید.

اگر خدمات ترجمه رسمی خود را یک روزه یا دو روزه نیاز دارید، صفحه خدمات ترجمه رسمی فوری را ببینید.

مشاوره رایگان

ترجمه رسمی از جمله خدماتی‌ بوده که دارای قوانین وضع شده از سوی نهادهای قضایی است. چگونگی انجام آن توسط مترجم رسمی، تاییدیه‌هایی که برای ترجمه هر مدرک باید اخذ شود، امکان اخذ تاییدیه قوه قضاییه و دادگستری و ... از جمله سوال‌هایی است که پشتیبانی ترجمیک به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل نیز به شما پاسخ می‌دهد.
تایید مدارک پیش از ارسال نهایی و قبل از پرینت

یکی از دغدغه‌های افراد در زمان مراجعه به دارالترجمه این است که آیا این مدرک قابلیت ترجمه را دارد؟ در ترجمیک شما می‌توانید با ارسال اسکن و یا عکس باکیفیت از مدرک خود به صورت آنلاین از این موضوع مطلع شوید.
همچنین پس از انجام ترجمه نیز شما می‌توانید ترجمه مدرک خود را به صورت دقیق بررسی کرده و در صورت تایید از جهت بدون اشکال بودن آن، بقیه مراحل ترجمه طی شود.


قیمت خدمات ترجمه رسمی آنلاین بیشتر از خدمات حضوری ترجمه رسمی است؟

خیر، قیمت‌ها دقیقا مطابق نرخ‌نامه ترجمه رسمی ابلاغی از اداره مترجمین رسمی قوه قضائیه است و هیچ مبلغ اضافه ای دریافت نمی گردد.

آیا باید حتما به دفتر دارالترجمه مراجعه کنم؟

خیر، فقط اصل مدارک باید به رویت مترجم رسمی برسد. در صورتی که پیک را انتخاب نمایید، پیک دارالترجمه برای دریافت مدارک به شما مراجعه خواهد کرد و نیاز به ترجمه حضوری شما در هیچ مرحله‌ای نیست.

آیا تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه دریافت خواهد شد؟ هزینه آن به چه شکل است؟

بله، هزینه دقیق برابر مبلغی است که این وزارتخانه‌ها دریافت می‌کنند و مبلغ اضافه ای دریافت نمی‌گردد.

آیا امکان ترجمه رسمی فوری در ترجمیک وجود دارد؟

بله، با انتخاب گزینه ترجمه رسمی فوری، تقریبا زمان تحویل مدارک نصف می‌شود. دقت کنید زمان مورد نیاز برای تاییده‌ها بستگی به وزارت‌خانه‌ها دارد.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸
۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

دارالترجمه در، دارالترجمه در توچال، دارالترجمه در بیمارستان رامتین، دارالترجمه در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دارالترجمه در زعفرانیه، دارالترجمه در مرکز خرید پالادیوم، دارالترجمه در بلوار دانشجو، دارالترجمه در هتل بلوط، دارالترجمه در بیمارستان آیت‌الله طالقانی، دارالترجمه در نمایشگاه بین‌المللی، ترجمه رسمی، ترجمه رسمی آنلاین، هزینه ترجمه رسمی، ترجمه رسمی مدارک، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی، ترجمه رسمی ویزا، ترجمه رسمی آلمانی، دارالترجمه ترجمیک، دفتر ترجمه ترجمیک، ترجمه از فارسی به انگلیسی، اسناد و مدارک، مترجم رسمی


چرا ترجمیک؟

اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف می‌باشد. مترجمان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی مدارک ارائه می‌کنیم.ershad sharif-sati logo-samandehi


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی